Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen? Kérdést tegyek fel...

Milyen? Kérdést tegyek fel egy barátomnak akivel megismerkedtem de nagyon meszsze laknak így csak e--mailezni szoktunk.

Figyelt kérdés
Ő ír egy csomószor én pedig nem tudok neki mit írni. Gondoltam ha. Kérdéseket teszek fel neki (mert ő is szokott) akkor tudunk valamiről beszélgetni.

2018. aug. 2. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval itt tudsz kérdést feltenni, de nem tudod mit írj annak aki ír egy csomót? Én meg azt kérdezem hogy lehet valaki ennyire életképtelen? Reagálj mondjuk arra amit ír.
2018. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hät ez eleg furcsa helyzet, valoszinuleg nem vagytok egy hullämhosszon.

De esetleg probäljatok meg egymäs bizalmäba ferkozni, osszätok meg a gondolataitokat egymässal, vagy ami beszokott välni, ha leülepedik a beszelgetes, az a kerdez-felelek. Lehet viccesen es komolyan is "jätszani" es nemelyik välaszbol, jol megismeritek egymäst es/vagy hosszan tudtok utäna beszelgetni☺

2018. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jézusom XD
2018. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy legalább egy értelmes választ kaptam ha meg valaki csak kinevetni tud azt nem értem miért ír.
2018. aug. 2. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!