Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azért nem barátkozok, mert...

Azért nem barátkozok, mert szégyellem a munkámat?

Figyelt kérdés
Nem nagyon barátkozok senkivel. Eszes srácnak mondanak, mindenhez hozzá tudok szólni, de lebénulnak az emberek és kellemetlenül érzik magukat amikor mondom, hogy takarító vagyok. Mindig azt hiszik, hogy valami több és kellemetlen nekik a valóság. Mondjuk szégyellem hogy csak ennyire vittem, de oka van. Nem vagyok büszke magamra, ha tehetem kerülöm a “hol dolgozol” kérdéseket. Addig nincs is baj, jó hangulatban telnek a beszélgetések, utána zárkóznak be az emberek.
2018. szept. 26. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ne viccelj! Légy büszke a munkádra! Semmi szégyellnivaló nincs ebben, a munka nem szégyen. Inkább iktasd ki a környezetedből azokat az embereket akiket a felszín érdekel és elítélnek! 26 / L
2018. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ne szégyelld, az is munka. Szerintem itt az a baj hogy te szégyelled és emiatt érzed negatívnak amikor valaki meglepődik amikor megtudja. Ha beszélget az ember egy tök értelmes, láthatóan művelt és intelligens emberrel, alapból valami olyan munkakört képzel hozzá ahol érvényesíteni tudja az eszét. Ez inkább pozitív dolog. Ha meg valakin észreveszed hogy lenéz emiatt, ne foglalkozz vele. A másik meg hogy sosincs késő képezni magad.
2018. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legjobb meló szerintem,én sokat dolgoztam benne anno és ott is van ranglétra egészen a VIP-s részlegig több százezres fizetésekkel....sose szégyelld...semmi teljesítmény/bizonyítási kényszer,nyomás vagy stressz..csak egy laza elmekikapcsolós rutin,a szabadidődben viszont még mindig megvan a lehetőséged,hogy feltaláld a rák ellenszerét :)

(később saját vállalkozást is indíthatsz)

A presztízsmarcikat és felszínesen gondolkodó egyéneket,pedig jobban teszed ha valóban kerülöd,azokra sosem lehet számítani és inkább őket kell sajnálni..

2018. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha intelligens vagy, akkor miért nem képzed magad tovább valamilyen elismertebb szakmába, ahol magasabb bérezésben is lehetne részed, és magaddal is ki lehetnél békülve, hogy nem vesztegeted el az életedet?
2018. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor mondd, hogy takarítasz, mert imádod. Szereted látni, ahogyan tisztává válik a tükör, kitisztul a padlószőnyeg, illatos lesz a helyiség. Ebben találod meg a flow élményét. Ami egyébként nem hülyeség, mert én pl. a vasalásban.

A takarítók munkája nagyon fontos. Talán azért zárkóznak be az emberek, mert rajtad érzik, hogy zavarba jössz ettől.

2018. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te érzed kellemetlennek ezt a kérdést és miután elmondod valakinek te stresszelsz rá hogy mit gondol. Szerintem semmi baj nincs vele, hogy takarító vagy, add önmagad és fogadd el. Amúgy meg ha srácnak mondod magad még bőven van időd bármi mássá válni ha szeretnél. :)
2018. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!