Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Könnyen barátkozok, de nehezen...

Könnyen barátkozok, de nehezen tudom fenntartani, ez miért van? Más is van így?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok

Csak tartós barátságokat szeretnék, de a többség hamar eltávolodik. Tökéletesen megértem

2018. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen barátnőm. Amég suliidő volt nem volt semmi gond, jól elvoltunk, de szünetekben semmi. Még neten válaszolni is alig akart. Akkor ment tönkre végleg a kapcsolat, mikor vége lett a középsulinak. Már év vége előtt fél évvel kijelentette, hogy ne is hívjuk sehová, mert nem fog ráérni. Így is lett. Csak a suliról lehetett vele beszélgetni, minden mást úgy kellett kihúzni belőle, így megszakadt a kapcsolat. Mikor jóban voltunk is sokat panaszkodott, hogy őt minden barátja elhagyja, minden barátsága véget ér, stb. Most már értem, hogy miért. Jófej volt meg minden, de ha nem akar sem találkozni, sem beszélgetni az iskolán kívül akkor ne csodálkozzon ezen. Nekem az nem barát, akinek annyi a kapcsolattartás, hogy fél évente neten eldicsekszik a jegyeivel.


Szerintem ő észre sem vette, hogy mi ezzel a gond. Könnyen teremt kapcsolatokat, de fenntartani nem tudja őket és nem igazán érti, hogy miért. Nekem (és másoknak is) az jött le a viselkedéséből, hogy nem kíváncsi ránk.

2018. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!