Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki lenne a pót anyám?...

Valaki lenne a pót anyám? Édesanyám meghalt 4éve és nagyon hiányzik 40éves férfi. Megoldható?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 21:56
 1/8 grafno ***** válasza:
47%
Szerintem van az a pénz. Mindennap más anyukád lehetne...
2018. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem rokonok között fogod megtalálni azt akit most keresel....nagynéni ,keresztanya stb..
2018. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem meg pót feleség kellene, az enyém csak a telefont nyomkodja és nem foglalkozik velem meg a gyerekkel... 41f
2018. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóljak nagyanyámnak? 80 elmúlt, de egyedül van, amióta nagyapám meghalt.
2018. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek ! Tegnap este nagyon elvoltam keseredve.Felhívtam a lelkisegély szolgálatot,és segítettek.Szabaduljak meg azoktól a tárgyaktól amik rá emlékeztetnek.
2018. okt. 1. 06:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Van egy gyermek pólya,és anyu azt mondta,hogy majd ebben lesz a kis unokám,fiam.És fájt ránéznem a pólyára,hogy nem tudtam teljesíteni.Azt mondta a lelkisegély szólgálatos,hogy ajándékozzam el.
2018. okt. 1. 07:00
 7/8 nagybotos ***** válasza:
Talán túságosan is függsz édesanmyádtól /hogy már halott az nem számít/ Éppen, hogy le kéne válnod róla. A barátnőid idősebbek? Vigyázz az ép személyiségedre! 83F
2018. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki hasonló helyzetben van, nagyon kérem, írjon!

Sajnos a kérdezőt már nem lehet elérni.

Hasonló vagyok én is.

2023. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!