Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet két fiút kibékíteni?

Hogyan lehet két fiút kibékíteni?

Figyelt kérdés

17 évesek, legjobb barátok, mindig együtt lógnak, mindent együtt csinálnak. Pénteken suli után valamin összevesztek, senki nem vette őket nagyon komolyan, párszor már összevesztek, de mindig még aznap kimentek sörözni és kibékültek.


Pénteken délután valamikor nagyon összevesztek, aztán összeverekedtek.


Meg voltunk beszélve többen, hogy péntek éjjel megyünk ki, jönnek ők is. De csak egyikük jött, ő is totál összeverve, sántított, az arcán meg a kezén is voltak foltok. Akkor megkérdeztük hogy mi történt, de csak annyit mondott hogy mindegy, lényegtelen. Rákérdeztünk hogy a legjobb barátja nem e jön, erre azt mondta "franc tudja mi van vele, remélem nem jön". Nem is jött, csak hétfőn találkoztunk vele suliban (ők ketten és én is ugyanabba az osztályba járunk).


A másik gyereken is voltak verekedésre utaló nyomok elég rendesen, ő mondta hogy összebalhéztak, aztán egymásnak estek. Azóta nem beszélnek, egymásra sem néznek nagyon.


Minden bulikban meg a suliban is ők a legnagyobb formák, egy rakat baromságot meg vicces dolgokat csinálnak, de most rossz így látni őket.



2018. okt. 3. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a barátságnak végérvényesen vége van. Aki ment veletek bulizni, az az igazi hunyó a balhéba. A másik aki maradt otthon az a valós áldozat.
2018. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is vege.

En a legjobb baratomat szoba se tudnam bantani, meg ha haragszok is ra,nem hogy megutni. Ilyet nem tudok elkepzelni, hogy meglehet bocsatani. Nyilvan fognak kesobb beszelgetni,egyutt logni is talan,ha a helyzet ugy hozza,de ilyen utan sose lesz olyan mint elotte.

2018. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valahogy csak ki tudjuk őket békíteni, ha részegek akkor mindketten bolondok, a legkisebb dolgon is össze tudnak veszni.


Pénteken is azok voltak, mert az egyik azt mondta hogy "ha nem lettem volna részeg akkor biztos nem ugrok neki, arra sem emlékszem igazán hogy min kaptunk össze".

2018. okt. 4. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt is te irtad ki?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Vannak barátságban ilyen pillanatok is. Nemelyiknek vege,nemelyik a konfliktus után kibekulessel vegzodik.

2018. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Majd lerendezik maguk között
2018. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!