Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit vennétek egy metál...

Ti mit vennétek egy metál zenét kedvelő és hasonló stílusú lánynak? 17L

Figyelt kérdés

Régen barátok voltunk, de már nem vagyunk annyira jóban, de ez a szülinapi felköszöntés megmaradt.

17 éves lesz, metál zenét hallgat, sátánista, rocker stílusú, cigizik,iszik,drogozni is szokott néha.

Én pont az ellentetje vagyok, emiatt nagyon tanácstalan vagyok, hogy egy ilyen lány minek örülne. Régen nem ilyen volt, csak belekerült egy ilyen társaságba, és azóta lett ilyen.

Akik hasonló stílusúak, ti minek örülnétek legjobban?



2018. okt. 3. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bandáspóló, bandáspulcsi, bandásbugyi.

Koncertjegy, fesztiváljegy/bérlet.

Kedvelt előadók lemezei.

Karkötők, nyakláncok amik kapcsolódnak az ő stílusához.

Acélbetétes bakancs.

Sör.

2018. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
En nem vagyok hasonló stílusú SŐT, de ha tudod mi a kedvenc zenekara/ bandája akkor ahhoz illő ruhát/tárgyat vagy ilyesmit venni lehet neki. Kérdezd meg melyik koncert lesz a következő metal amire kiakar menni és nincs meg a jegye. Abból mondjuk vegyél kettőt, hogy eltudja vinni azt a személyt akit akar. Én ilyeneket vennék neki! Remélem tudtam segíteni! :)
2018. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy ha még közel lennétek egymáshoz, mondanám hogy gyorsan taposs rá a csuklójára hogy a cigit meg a drogot letegye, és 16 évesen az ivást is mértékelném..

Dehát ez már nem a te dolgod.

2018. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sörnek :D

Most van ilyen sör válogatás akció lidlben. Nemtom mennyibe kerül, meg hogy milyen, de asszem a Winkler Robi csinált róla videót youtubeon :D


// Mondjuk nem minden jelző igaz rám, de sztem ez full jó ajándék. Engem is megdobhatnának vele :D

2018. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
100%
@4: 2400, belga minőségi sörök - állati finomak.
2018. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tom Benko ***** válasza:
Koncertjegy, CD/DVD, valami kapcsolódó ritkaság az E-bayről. Vagy valami SK és abszolút személyes - veszel egy fekete pólót, és mosásálló filccel rárajzolod a kedvenc együttesek logóit, vagy, ha van vékony cérnád, hímzed. Ennél egyedibbet nemigen tudsz adni, a hatás nem marad el.
2018. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Király vagy!

Akkor majd meglesem.

2018. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
@7: Szeretek kísérletezni.
2018. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!