Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány barátom nem kommunikál...

Lány barátom nem kommunikál velem. Lehet azért mert többet akart barátságnál?

Figyelt kérdés
3 napos nyaralás közös ágyban szexmentesen.Elutazott hozzám és a kérése ellenére nem néztem vele filmet az ágyából.Csalódhatott?

2018. okt. 7. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy többre vágyik és belefáradt.
2018. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam haver :D. Nem kommunikál velem, vissza se ír, mert elutasítottam a párkapcsolatot... El kell felejteni, tovább kell lépni.
2018. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy “lány barát”. Valaki vagy a barátod, vagy nem. És ha valakit meghívsz egy többnapos nyaralásra közös ágyban, az joggal hiheti, hogy többet is akarsz, hiszen nyilván a haverjaiddal ezt sosem tennéd, minimum két külön ágyban, de még valószínűbb, hogy külön szobában aludnátok. Szóval igen, megsértődött, és nem azért mert nem másztál rá, hanem mert hülyítetted, te éreztetted vele azt, hogy ő több, mint a haverjaid.
2018. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmire nem reagált,csak arra az üzenetre amiben írtam hogy "többet akartál barátságnál és csalódtál" válasz:"sohasem szerettelek úgy és ne gondolj hülyeségeket"
2018. okt. 7. 21:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyaralást ő szervezte.Utolsó üzenete az volt,hogy nekem csak rövid kapcsolataim voltak ribikkel.Könnyű nekem,közel lakom a Balatonhoz és a Velencei-tóhoh.
2018. okt. 7. 21:58
 6/9 A kérdező kommentje:
3/5 jól írtad "nincs olyan hogy "lány barát" mert,független hetero férfi és nő képtelenség. Genetika,evolúció.Köszi mindenkinek,hogy felnyitottátok a szemem!
2018. okt. 8. 11:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez csúcs,kiderült hogy tényleg csak a dugásról lett volna szó.Talált egy helybéli srácot magának,aki alkalmanként megdugja és így én már nem vagyok opció! :D Péniszért barátkozót hogy hívják?
2018. okt. 8. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy lakOtársam, aki még akart velem nézni egy filmet, a különbség, hogy nekem be is jött a csaj. Akkor nemet mondtam, mondván most elfoglalt vagyok, majd legközelebb.

Utána néztem a filmnek, amúgy egy romantikus film, azt akarta velem nézni kettesben. Igaz nem a szobájában, vagy az enyémben, hanem a nappaliban, ilyen semleges helyen, de romantikus film, az már csak jelent valamit nem?

Ezen besertodott szerintem, utána hiába tepertem, már nem akarta... Szerintem úgy dacból sem.

Mindegy legközelebb hamarabb kapcsolok.

2018. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az szép... S neked vágta oda, hogy ribikkel gyűröd a lepedőt xD

Ezt a picsut ><...

Tiszta gáz


25N

2018. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!