Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom, ha többet érez...

Honnan tudom, ha többet érez barátságnál a legjobb barátom? És ha többet érez, hogy tudnám ezt 'elmulasztani'?

Figyelt kérdés

Szóval ő fiú, én pedig lány, mégis legjob barátok vagyunk, a példa arra, hogy fiú és lány között van barátság. Viszont...Elkezdett furán viselkedni velem...

Láttam már szerelmesnek, tudom akkor milyen. Nos.. Ilyen.

Nem egy városban lakunk, de most nyáron meghívtam hozzánk egy hétre. Be szeretném mutatni egy másik jó barátomnak és hármasban eltölteni ehy napot, de neki nem tetszik, mert kettesben akar velem lenni...

A legnagyobb félelmem az, hogy a barátságunknak egy ilyen "szerelem" vessen véget.


2017. jún. 25. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Van férfi-nő barátság, de az nem ilyen, ez így nem az.
2017. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem innen tudod, amit leírtál.
2017. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy így vagy úgy ennek a barátságnak vége. Te döntöd el, hogy mit hozol ki végül belőle. Lehet, hogy együtt öregedtek meg...
2017. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!