Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha hiányzik valaki akivel már...

Ha hiányzik valaki akivel már nem vagy jóban hogyan tereled el a figyelmedet?

Figyelt kérdés
Egy több éves barátságomnak lett vége 5 hónapja és vannak időszakok amikor nagyon hiányzik az illető. Ilyenkor legszivesebben újra felvenném vele a kapcsolatot,de egyrészt nem hiszem, hogy örülne neki másrészt nagyon nagy veszekedések után szakítottuk meg a kapcsolatot és rengeteg rosszat vágtunk egymás fejéhez, olyanokat amin egyikőnk sem tudna túllépni. Próbálok negatív dolgokra gondolni, de így is hiányzik. Ti ha ilyen helyzetben vagytok mit csináltok?
2018. okt. 17. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

A hiànya épp azt jelenti,hogy túl tudsz lépni a sérelmeiden.Ha te is annyira fontos voltál neki,mint ő neked akkor talán ő is.

A hiány érzeted mutatja meg azokat a dolgokat amikre igazán szükséged van az életben.Hidd el van rosszabb helyzet is ennél,mikor nem csak a büszkeség vagy a félelem tart távol a szeretedtől.

2018. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hívd fel.


Ha a barátságnak valóban vége, akkor nem oszt, nem szoroz egy kis "nem örülés".


Amennyiben menthető, úgy annál jobb, minél hamarabb nekiálltok rendbe hozni a dolgot.


Nincs kizárva, hogy neki nem hiányzik a barátságod, lehet hogy pont úgy érez mint te, és nem mer lépni. Lépj te :)

2018. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Engedd el

Nem akarok negatìv hang lenni,de ha 5 hónapja nem keresett az inkább azt jelzi,hogy ő nem tartott olyan nagy barátnak.

2018. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Sablon szöveg de majd az idő segít..


2 barátomat vesztettem el hasonló módon.. megelégeltem, hogy mindig csak én keresem őket.. így hát minden kommunikációt megszakítottam velük és azóta se kerestek. Vàrtam, hogy írjanak vagy valami.. de semmi :) úgy látszik csak részemről volt fontos a barátság.. nehéz volt elfofadnom a tényt aztán pedig túltennem magam rajta.. a másik ilyen pedig egy lánnyal volt.. internetes barát, össze haverkodtunk, nagyon jól elvoltunk, napi szinten dumáltunk, volt, hogy akàr hajnalig is fent voltunk és írogattunk egymásnak.. rengeteg mindent megosztottunk egymással, lelkiztünk stb.. aztán egyszer csak.. ez megszűnt.. nem mondott semmit. Csak egyre tàvolságtartóbb lett. Egyre kevesebbet írt.. már annak is örültem ha hetente 1 üzenet jött tőle.. ha rákérdeztem mi a baj csak terelt.. azóta se tudom miért lett ilyen.. őszintén szólva ő hiànyzik a legjobban annak ellenére, hogy csak netes barátok voltunk.. néha ràmír, hogy mizu de kb 2 mondat után vége is a beszélgetésnek.. sok átsírt éjszakám volt miatta :D nagyon levitt az életről.. fáj még most is ha vissza gondolok rá és a kis könnycsepp már ki is csúszott a szemem sarkából, miközben ezt írom :) nagyon hiányzim.. de leszar.. de elkell engedni, ez van. Ezek hónapokkal ezelőtt történtek.. durván mélyponton voltam, most màr kezdek kijönni belőle.


Szar az ilyen :)


24F

2018. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak az idő segít. Jó sokáig rosszul fogod még érezni magad. Ez is egy veszteség, amit meg kell gyászolni, sajnos. Tapasztalatból beszélek.
2018. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, az egyik legfontosabb személyt, egy nagyon jó barátnőmet veszítettem el pár hónapja.

Az élet túl rövid ahhoz hogy a büszkeséged miatt veszíts el fontos kapcsolatokat, szetintem mindenképp keresd fel.:)

2018. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Igazad van abban, hogy túl rövid az élet, de közben meg ő is nagyon megbántott engem, nem tudnánk már barátok lenni. Csak a közös élmények hiányoznak nagyon és rossz, hogy még most is sok dologról eszembe jut. Nem akarom felkeresni, hanem le akarom magamban végleg zárni ezt a dolgot és szeretném,ha semlegesen tudnék rá gondolni.
2018. okt. 25. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyermekkori barátomat vesztettem el. Külön suliba jártunk gimi első két évben én kerestem de ő mindíg el volt. Ő magától nem keresett sose. Igaz általánosban megbeszéltünk hogy egy suliba megyünk de én mondtam hogy nem mert nekem az erős lett volna. Talán ez is rosszul esett neki attolfüggetlenül én kerestem aztán meguntam vártam hátha ő is keres de semmi. Szóval ha ő nem keres magától akkor felejtős. Keress más barátokat azok majdsegitenek elfeledtetni.
2019. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!