Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék értelmes beszélgető...

Hol tudnék értelmes beszélgetőpartnereket, levelezőtársakat találni? Barátkozni szeretnék.25/L

Figyelt kérdés
A chat.hu, gyalogló chat nem annyira jön be. A moly.hu-s levelezőtársak közül kevés emberekkel aktív a levelezés. Szeretnék valakivel chat-elni és levelezni egyszerre. De sokszor vagy az egyik vagy a másik teljesül, és hosszú távon pedig nincs sok sikerem.

2018. okt. 18. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Levelezni és chatekni egyszerre.. értelmetlen. Amit az illető levélben megír azt addigra valószínűleg chaten is lefogja írni. Mire megjön a levél, addigra tudod mi van benne.. legalábbis szerintem így lenne :D ha gondolod délután privátban dobok egy linket, van egy ilyen kis csetelős társaság, lehet lenne valaki akivel akár levelezni is tudnál :) más fórumokról, helyekről vannak összegyűlve a népek. Van aki innen GYK-ról, van aki moly-ról stb stb. Régebben aktívabbak voltak meg többen voltunk (én már csak ritkán nézek fel) de jófejek és mindig van fent valaki akivel lehet dumálni :)

Érdekel?

2018. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a másik megismerését jobban elősegíti. Nem muszáj folyton ismételnie az embernek magát. Ennyire azért egy levelezni, kommunikálni vágyó emberről nem gondolom, hogy inger- és gondolatszegény lenne, hogy ne tudjon rendszeres beszélgetés mellett levelet írni folytonos önismétlések nélkül.

Kíváncsian várom. Köszönöm.

2018. okt. 18. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt
2018. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék értelmes beszélgetőpartnert találni.

Merre élsz ,hogy leveleznél is ?

2018. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az itteni értelmes emberekkel sok hosszútávú levelezesem/kapcsolatom lett.

Ha gondolod megprobalhatjuk.

2018. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 23 éves Férfi vagyok. Velem is jól el lehet beszélgetni, ha gondolod. :D
2018. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,ha gondolod,megpróbálhatjuk.
2018. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!