Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl sokat kérek?

Túl sokat kérek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a barátnőmmel. Jelenleg egyetlen olyan barátom van, akivel tudok találkozni. Beszélztem vele, elmondtam neki, hogy nagyon magányosan érzem magam, szeretnék többet kimozdulni, társaságban lenni, stb. Ehhez képest kétszer találkoztunk, és mind a kétszer én mondtam neki, hogy fussunk össze. Egyszer nem kérdezte meg, hogy vagoyk, egyszer nem írt rám. Barát az ilyen szerintetek? Vagy túl sokat kérek?
2018. okt. 18. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megértette, hogy mit szeretnél pontosan. Másrészt meg lehet, hogy éppen olyan időszaka van, hogy nagyon nem ér rá.


De azért abba is gondolj bele, hogy miért csak egy barátod van. Lehet, hogy valamit másképpen kéne csinálnod?

2018. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem egy van :)

Csak nem abban a városban élek, ahol eddig, és a többiekkel ritkán tudok találkozni.

2018. okt. 18. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is, egyszer sem hívott ki az az illető, pedig régen majdnem minden nap együtt lógtunk, de hát ez van. Én is akkor "költöztem" át vissza a városba 4 év után (kolis voltam), így ő lett volna az egyetlen akivel tudok találkozni. Azóta sem járok ki senkivel, párszor megpróbáltam, de nem találtam olyan társaságot, amiben jól érezném magam, max neten beszélgetek az emberekkel, de nemsokára jön egy másik költözés (külföld), akkor majd megpróbálok változtatni rajta. Nem kérsz túl sokat, szerintem alap dolog lenne egy barátságban a folyton együtt lógás, de úgy néz ki nem mindenki gondolja így.
2018. okt. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meg van a maga élete és nem biztos, hogy van rád ideje
2018. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!