Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok, sokat kérek a...

Mit gondoltok, sokat kérek a nyelvóráért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hivatásos tanár, jelenleg még nyelvszakon tanulok az egyetemen. Ezt a nyelvet tanítom egyébként.

Páros óra esetén 90 percért 3000 forintot kérek személyenként.

A helyszín Budapest, s az angol-német párosnál ritkább nyelvről van szó egyébként, illetve a tananyagot én hozom, tehát az óra díján felül plusz költség nem terheli a tanulót.

Nagyjából reális árnak tartjátok ezt vagy esetleg emeljem/csökkentsem az árat?


2018. márc. 26. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elegen, akik kifizetik? Ha igen, akkor nem túl sok. (Én nem fizetném ki.)
2018. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Keveset kérsz. Budapesten olyan 5000 körül van 90 perc ára. Ha ritkább nyelvről van szó, és te viszed az anyagot, kifejezetten olcsó vagy.
2018. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kérsz sokat, bár én nem mennék páros órára, ha már különtanárhoz megyek, akkor csak velem foglalkozzon.
2018. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon olcsó vagy, főleg úgy, hogy ritkább nyelvről van szó, simán elkérhetnél 5-7 ezret a 90 percért, sőt többet is, bár azt már inkább gazdsg negyedben.
2018. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Neked kell tudnod, ha van elég diákod akkor nem kérsz sokat, ha nincs akkor meg igen.


Személy szerint ha ketten vagyunk, biztos nem fizetnék 3.000 Ft-ot.

Bár nem tudok objektív maradni a pénzt illetően, hiszen más egy tanulni akaró, akinek szüksége van a tanárra és más az, aki már rég elhagyta az alapokat és plusz idővel de magamtól is menne.


Amúgy maga a tananyag meg az a kevéske nyomtatás ha őszinte akarok lenni, nem oszt nem szoroz. Nem a 90-es 2000-es éveket éljük, amikor még nem lehetett letölteni minden könyvet/feladatot és pár ft-ért kinyomtatni.

2018. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Kettes vagyok. Bocs, félreértettem a páros óra dolgot. Ha ketten vannak az órán, akkor reális az összeg.
2018. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Én egyedül járok olasztanárhoz és 60 percért 4 ezret fizetek Budapesten a 4. kerületben.

Kereslet kínálat határozza meg az árat. Ha ennyi pénzért van dögivel tanítványod akkor emelj árat a tanév végén. Ha nincs akkor meg maradjon az ár.

2018. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
91%
Szerintem nem drága, de nem feltétlenül kéne emelned rajta. Én angolozni járok különtanárhoz és 60percért 2500Ft-ot fizetek. Na ő drága hozzád képest (meg ahoz amit nyújt..)
2018. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
89%
Érdemes magas árat kérni és megnézni mennyien veszik így igénybe, mert simán lehet, hogy amit te soknak gondolsz, az amúgy nem is sok. Így simán elbukhatsz jó pár ezret. Ha így nem működik, akkor csökkenteni az árat.
2018. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Még csak ritkának sem kellett lennie a nyelvnek, 2000-ről 3000-re emeltem az árat és többen jöttek, mint korábban. Nem az ár dönti el, sőt, azt figyeltem meg, hogy minél drágább vagyok, annál kelendőbb, mert valamiért az van a fejekben, hogy az a jobb. (Amúgy tényleg oda teszem magam, rendesen készülök, egyénre szabok mindent, így nyilván a minőség alap.)
2018. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!