Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek alapján nem bír engem?

Ezek alapján nem bír engem?

Figyelt kérdés

Volt egy internetes levelezőtársam (ő lány én fiú),akit itt ismertem meg a gyk-n.

Elég jó viszonyba lettünk,sok bizalmas dolgot elmondtunk egymásnak.Heteken keresztül beszélgettünk.De egyszer csak itthagyott.A válaszomra 2 hétig nem válaszolt.Akkor ráírtam hogy hol van,miért nem ír.Érdekes hogy akkor 5 percen belül válaszolt.

Aztán megint beszélgettünk,ahogy régebben.Kb 2 hétig,amikor megint eltűnt.3 hétig nem válaszolt.Aztán ráírtam megint,de akkor már csak egy csalódott hangulatjelet.Visszaírt pár órán belül.

De erre az üzenetére már nem válaszoltam.El se olvastam teljesen,csak ami látszott belőle kívülről a gmail alkalmazásban.

Mindkét alkalommal valami nevetséges kifogással állt elő..Pl.hogy nem kapta meg a levelemet vagy hogy elfelejtett válaszolni.Szerintem kamu.Ha írok neki gmailban egy levelet és elküldöm,biztosan megkapja.Meg már másodszor fordul elő.

Szerintem nem kéne már neki visszaírni,el is telt 2 hét azóta hogy válaszolt



2018. okt. 20. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt személyesen is megbeszélhetnénk, mert erről konkrétan, hogy hogy érint nem írrál. :/
2018. okt. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én szomorú és csalódott vagyok miatta.Azt hittem,hogy barátok vagyunk,meg elég bizalmas dolgokat is leírtunk egymásnak.

De már másodszor itt hagy..

2018. okt. 20. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Priviben folytassuk, nem értem miért itt éled meg ország-világ előtt, amit négyszemközt megbeszélhetnénk?!
2018. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!