Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan értessem meg a haveromm...

Hogyan értessem meg a haverommal ezt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy haverom, 23 évesek vagyunk mindketten. Kb. 10 éve ismerem és nagyon jó haverságban voltunk, de mostanság kezdi nagyon elvetni a sulykot. A probléma az, hogy van egy baráti társaságom, ahova sokszor meghívom őt is - nem mindig, már ezt is nehezményezi - és neki rendszerint az a szórakozás hogy a sáros földig issza le magát. Valóban, 17-18 éves korunkban sokszor leittuk magunkat, de akkor sem volt gyakori eset. Kb. félévente egyszer találkoztunk egy-egy összeülésre és ennyi. Viszont mostanság minden hétvégén, pénteken és szombaton este is nyaggat hogy csináljunk valami programot.... a program neki az ivást jelenti. Eleinte csak sörözzünk aztán hiába mondom hogy ne, ő akkor is elkezdi hozni a feleseket meg idióta zenéket betenni a laptopba (ha otthon vagyunk) vagy a zenegépbe ha szórakozóhelyen vagyunk. Az említett baráti társaság (11 fő) egyre inkább nem kedvelik. Tegnap este például leültünk társasozni, előtte meg xbox-on játszottunk... az említett havernak ez láthatóan nem tetszett... ugyan magában nem iszik, de akárhányszor kimentünk a konyhába mindenkit - lányokat, fiúkat egyaránt - próbált invitálni egy vodkára vagy egy pálinkára. Aztán természetesen szinte mindenki nemet mondott, mire az öcsém volt hajlandó vele 1 felest lehúzni. De természetesen emberünknek ez nem volt elég... Aztán társas közben - gondolta hogy na majd ez meghozza az ivó kedvet - benyomott egy hülye mulatóst totál hangosan és kénytelen voltam kivenni a kezéből a hangszórót mert idegesített mindenkit. Hajnali 1 körül magától szépen hazament mindenki (józanul), ő meg másnap reggel írt nekem egy üzenetet hogy jó sz_r volt a buli, máskor akkor hívjam ha tényleg buli lesz... Hirtelen nem tudtam mire vélni... Most neki 23 évesen még mindig a piálás jelenti a bulit? Egy társasjáték vagy valami közös szórakozás MINIMÁLIS szeszfogyasztással már nem buli? Nagyon idegesítő, gondolkodtam már azon is hogy nem beszélek vele egy ideig, hátha megjön az esze. Egyébként még ugyanerről az emberről: általában mindig meghívom magamhoz ha van valami igazi buli, ahol tényleg van pia dögivel. A probléma az, hogy olyan szinten alpári módra tudja inni magát, hogy önkívületi állapotában - ami eleinte még vicces - fogalma sincs mit tesz. Nem lakunk messze egymástól, de ha kikötöm az érkezéskor hogy NINCS itt alvás, akkor miért kell olyan tahónak lenni hogy bemegy az én ágyamba és ott elalszik????? Aztán hiába próbáljuk 3-4-en kivinni, esélytelen, még neki áll feljebb... szóval már gondolkodtam rajta hogy leépítem ezt a barátságot vagy talán csak szüneteltetem... Persze nem szeretném hogy haragudjon vagy valami, de már sok nekem ez, hogy ha nem hívom el akkor sértődés van, ha meg elhívom akkor vagy rommá issza magát és akkor mindenki hülyének nézi, vagy unatkozik mert nem dáridózik vele senki...


Mit javasoltok, mit tegyek?


2018. okt. 22. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Pattintsd le. Sértődés ide vagy oda. Vagy miatta téged pattint le a társaság.
2018. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek el vele páran őszintén erről, hiszen többiek sem lelkesednek azért, hogy igyanak vele...
2018. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hanyagold a "havert". Ha neki fontosabb a dáridó akkor keressen hasonlóan alkesz cimbiket. Azért 23 évesen már eléggé probléma ha valaki alkohol nélkül nem tud szórakozni.
2018. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!