Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, nincsenek...

Nincsenek barátaim, nincsenek haverjaim. Depressziós vagyok. (? )

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy zárkózott, nagyon szeretek beszélgetni mindenféle témáról, bár utálom a szgépes játékokat és a focit. Az osztályomban hatan vagyunk fiúk. Ők mind "menők" , nem fogadnak be, nem szoktam velük beszélgetni, mert ha próbálok közös témát találni, hamar lekoptatnak, vagy oda se figyelnek rám. Sokat bohóckodnak a szünetben, viccelődnek, beszélgetnek, de engem valahogy kihagynak ebből. Az osztályban jóban vagyok pár lánnyal, de velük sem tudok minden szünetben beszélgetni, mert más lányok elhívják őket csevegni, ilyenkor nekem megmondják, hogy "bocsi de most csak ketten szeretnénk beszélgetni" szóval elhúzok onnan. Igazából még haverjaim sincsenek, akikkel bár nem lehet komolyan beszélgetni, de azért elvagyunk. Barátaim végképp nincsenek. Legjobb barátról nem is álmodom. Tudom, hogy hülyeség, de amikor látok instagramon vagy facebookon egy posztot, hogy jelöld meg a legjobb barátod, akkor mindig belém mar a felismerés, hogy nekem senkim sincs. Nincs egy olyan ember, akire bármiben számíthatnék (persze ez fordítva is így lenne, nagyon segítőkész vagyok és remek hallgatóság, csak ezt már sokan kihasználták) Valami megoldást kéne találnom, mert így nem látom az életem értelmét. Azt olvastam hogy a magány van olyan káros mint a cigaretta. Persze nem iszom nem cigizek, de ezt nem is "várnák el" a többiek. Azt hittem hogy a gimiben majd lesznek barátaim végre, nyolcadikban ez volt a mentőkötél, hogy ne forduljak be teljesen, de most már hogy gimis lettem teljesen elvesztettem a reményt, hogy barátokat fogok szerezni.
2018. okt. 24. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.irj rám.tőlem lehetünk barátok.
2018. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sziia nekem írhatsz nyugodtan, én szívesen barátkozok. Igaz ez nem ugyanaz mintha egy suliba járnánk de ha mégis van kedved annak örülök! :) egyébként lány vagyok


Ja, és fel a fejjel! :)

2018. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Nekem sajnos nem irt vissza.

2018. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hello

Nekem is írhatsz

Én is magányosnak érzem magam...

2018. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem is nyugotan írhatsz,szívesen barátkozok :)
2018. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A suli nem csak a te osztályodból áll. Ismerkedj más osztályba járó diákokkal. Vagy csak nézz szét szünetben, hogy ki van nagyon egyedül és menj oda hozzá. Ha tényleg szeretsz beszélgetni, akkor hamar megkedveltetheted magad valakivel osztályon kívül. :)


A netes barátok is jók, de kell a személyes kontakt.

2018. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szia.irj rám.tőlem lehetünk barátok"

Aranyosak vagytok, de a barátság nem megállapodás kédése. :-)

2018. nov. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2018. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!