Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezeljem ha valaki eddig...

Hogy kezeljem ha valaki eddig csak a vélt pozicióm miatt barátkozott velem?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen lett egy nagyon jó haverom. Nem közvetlen munkatárs, más emeleten dolgozik. Sokat lógtunk együtt, örültem hogy lett végre valaki akivel el tudunk menni erre-arra. Egyszercsak a semmiből elment mellettem. Nem értettem semmit!

Most azt mesélte egy kolleganő, hogy a névegyezés miatt azt hitte a srác hogy én vagyok a főnök fia (ő is velünk dolgozik) és így akart kapcsolatokat kiépíteni, előrejutni. Másoknak mondta hogy ennyi időt elpazarolt. Nem gondoltam hogy van ennyire gonosz ember!

Hogyan kezeljem? Nekem elég rosszul esik hogy elmegyek mellette. Bunkónak érzem magam. Ha ráköszönök, már nem köszön vissza. Az is kellemetlen!


2018. okt. 29. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Ha tényleg te lennél a főnök fia, ez a sunyi 💩 ki tudja meddig hülyített volna. És raktározd el a tapasztalatot, minél magasabban van valaki, annál több ganyé igyekszik a cipőjére tapadni.
2018. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál egy leckét emberismeretből, most már ennyivel is tapasztaltabb vagy és nehezebb lesz átvágni. Vedd úgy, hogy eltűnt egy rés a páncélodról.
2018. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!