Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az olyan "barátnővel" mit...

Az olyan "barátnővel" mit lehet kezdeni aki sosem érdeklődik felőlem, csak mindig magáról panaszkodik? 23N

Figyelt kérdés

8 éve ismerem. Gimiben évfolyamtársak voltunk. Ott lettünk jóban. Majd ugyanarra a fősulira kerültünk, csak másik szakra. Amit ő ott hagyott első évben. Azóta nem tanult semmit, nincs munkája, és párkapcsolata sem volt soha.

Ha találkozunk vagy beszélgetünk neten, mindig csak ez a téma. Hogy neki milyen rossz az élete és mennyire unatkozik stb. Én most fogok záróvizsgázni. Szinte csak tanulok jelenleg. Van barátom is, dolgozok is. Viszont sosem kérdez annyit sem hogy hogy vagyok. A múltkor csodálkozott rá hogy jaa nekem ez már a záróvizsga lesz. Azt se tudta hogy hol voltam gyakorlatom mert sosem kérdezett rá. Én egy ideig próbáltam neki elmondani a saját dolgaim is, de mostanra belefáradtam hogy egyáltalán nem érdekli hogy mi van velem.

Tegnap is írt, végig panaszkodott a társkeresős pasikról, ma szintén. Meghallgatom meg adok tanácsot de van nekem is elég bajom. Nagyon rosszul esik ez az egész.

Vagy ha nagy ritkán úgy kezdi a beszélgetést hogy "mizu?" és leirom neki mi van velem,annyir ír hogy "az jó" és kezdi a panaszkodását.

Szerintetek érdemes megszakítanom vele a kapcsolatot? Én vagyok az egyetlen barátnője így nem tudom mit tegyek.


2018. jan. 4. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen érdemes. Nem vagy felelős azért, aki egyértelműen bizonyította, hogy nem érdekled. Csak teher számodra, elvesz tőled és nem ad hozzád.
2018. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ti nem vagytok barátok, csak a lelki szemetesének használ

kell neki vki, akinek panaszkodhat

de az nem barátság, hogy ő meg ennyire nem foglalkozik veled


szerintem mondd ezt el neki is, hátha felfogja

nem valószínű, hogy megváltozik, de legalább te továbbra is korrekt voltál

utána meg nyugodtan szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ennek semmi értelme, csak leszív a sok hülyeségével

2018. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a baratnod depressziós és azért nem tud mással foglalkozni de érdemes lenne megnyilnod és utána dönts
2018. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már nincs kedvem megnyílni. Szeptember óta azt se tudja mi van velem. Eleget próbálkoztam sajnos. Minden alkalommal biztatom, tanácsokat adom, meghallgatom.

Én nem panaszkodni szeretnék neki, csak beszélgetni normálisan. Bár egyik vizsgám előtt még sok sikert se kívánt soha. Szóval nem lepődök meg semmin már.

2018. jan. 4. 20:48
 5/9 anonim válasza:
Ne aggódj,ha jobbra fordul az élete,ő fog valószínűleg elfelejteni téged...
2018. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ezzel mire akarsz célozni de a 8 év alatt én egyszer sem hagytam cserben. Mindig mellette voltam. És őszintén kívánom neki, hogy ennyi idő után jobbra forduljanak a dolgai!
2018. jan. 5. 14:55
 7/9 anonim válasza:
Arra akartam célozni,hogy az ilyen emberek csak lelki szemetesládának használnak másokat,de ha jobbra fordul az életük és nem lesz szükségük a másikra,akkor baromira elfelejtik ki volt ott mellettük,szóval nem lehet rájuk kölcsönösen számítani. Szóval szerintem csak addig fog keresni téged,amíg van miről panaszkodnia,ha ez már nem igy lesz,akkor le se fog sz@rni. De lehet nincs igazam,csak nekem több ilyen barátnőm is volt életemben és ezt tapasztaltam.
2018. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne érdeklődj olyan iránt, aki feléd nem tesz semmit.
2018. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a valaszadokra! Hagyd ezt az albaratsagot! Rn is azt tapasztaltam az ilyen azonnal ejt ha kipanaszkodta magat es jora fordul a sorsa!! Hagyd es epitsd le,kihasznal!!!!!
2018. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!