Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy barátod teljesen megváltozott valami miatt, és elfordult tőled?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy egy közegben kell mégis mozogni vele (közös iskola vagy munkahely) elmenni egymás mellett, és te nem érted miért nem olyan, mint régen. Nálam is ez a helyzet, és ha őszintén megkérdeztem mi történt, hogy már nem lógunk együtt, kifogásokat keres, vagy a vállát vonogatja. Hogyan kezelitek ezt a helyzetet és a barát hiányát?
2018. okt. 30. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Egyre nagyképűbb lett a semmire, már nem is tudtunk vele normálisan beszélgetni. Én 1 éve már nem is beszéltem vele.

Le kell szarni.

2018. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hangzik, de tovább kell lépni. Nem kell olyan szekér után futni, ami nem vesz fel.
2018. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ovódás korom óta haverok voltunk. Minden nézeteltérésünket sikerült rendeznünk akármi miatt is volt. De ahogy idősödtünk, egyre különbözőbbek lettünk. Majd bekerült egy másik baráti körbe, és mivel az enyémet ő tartotta össze, tönkrement. Nem vesztünk össze, egyszerűen csak más utakon mentünk tovább. Szép volt, jó volt amíg tartott, de semmi se tart örökké.
2018. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint az én baráti köröm ment tönkre, mert ő tartotta össze. #3-as voltam.
2018. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkori barátom jó ideje hanyagol. Nincs konkrét oka, nem volt köztünk vita. Én nem értem, miért távolodott el, ő nem tudja megmagyarázni. Azt mondja, továbbra is barátok vagyunk, csak a gondjai lekötik.

Számomra rettentően hiányzik a társassága! :-(

2018. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!