Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elkérnétek egy baráttól...

Ti elkérnétek egy baráttól 5000 Ft-ot egy 30 km-es oda-vissza fuvarért? Csak én furcsállom?

Figyelt kérdés
Az addig oké, hogy a benzint mi álljuk persze, meg még gondoltam egy kicsit rá is dobok, mert későn lenne (bár amúgy még simán fent szokott lenni olyankor), de ezt egy kicsit sokallom azért.

2018. nov. 2. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#8


60 km ha elviszi őket este (utána hazajön), majd újra megy értük hajnalban.

2018. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vinni is ő vinne?


Nem feltétlen kell neki levinnie. 15km az kb egy megyeszékhely-szomszéd falu táv. Bejutni könnyű de 11-12 után haza nincs busz.


1-2 alkalommal ingyen is vállalnám, de az nem a legjobb kifogás, hogy simán fel van olyankor. Én is boldogan felvagyok hajnal 4 ig, de nem olyan poén megszakítani a filmezést, átöltözni a pizsamából, bekocsikázni a városba és részegekre vigyázni.

2018. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Valahol megértem azt is, hogy valaki szerint simán ki lehetne fizetni, de én abból indultam ki, hogy fordított esetben megtenném pusztán a benzinköltségért is. Egyébként nem lennénk mocsok részegek, végigülnie se kéne az estét, mint azt valaki írta, illetve csak egy oda-vissza útról lenne szó (ami 30 km) éjfél körül. Ja és egyébként az első, hogy ilyet kértem tőle.
2018. nov. 3. 01:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!