Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy csók a legjobb barátnőmmel...

Egy csók a legjobb barátnőmmel végzetes lehet egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Komoly és jól működő kapcsolatban vagyok (fiúval, lány vagyok), és van egy legjobb barátnőm, akivel szintén nagyon-nagyon szeretjük egymást évek óta. A barátom is tud erről, sokszor "áradozok" a barátnőmről, (mindig mondja, hogy mennyire örül, hogy ilyen jó kapcsolatban vagyunk) és a barátnőmnek is a barátomról. Szoktunk a barátnőmmel poénból flörtölni, és kimondatlanul is versenyzünk, hogy ki bírja tovább "megbotránkozás" nélkül. A másik dolog, hogy nagy köztünk a korkülönbség, ezért sokan furán néznek, de ez szerintem nem jelent semmit egy baráti kapcsolatban. Ő mutatta meg az utamat a pályaválasztáskor és vigyázott rám a legdepressziósabb állapotomban is. Sosem volt még ilyen barátom, mert eddig mindenkiről kiderült, hogy álbarát. Mikor találkozunk, percekig ölelkezünk, meg puszilgatjuk egymás arcát. Múltkor mikor nála voltam, megfogta a kezemet és nagyon közel volt az arcunk, miközben egymás szemébe néztünk, de nem történt semmi. Megfordult a fejemben, hogy szívesen megcsókolnám, és attól tartok ő is engem. (Többre nem vágyom, nem vonzódom a lányokhoz) Mit szólna ehhez a barátom? Tudja, hogy nagyon erős szeretet van köztünk a barátnőmmel, és azt is tudja, hogy ő maga pedig életem szerelme. Nagyon rosszul érzem magam emiatt a gondolat miatt.

2018. nov. 2. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

"Többre nem vágyom, nem vonzódom a lányokhoz"

Ohh, dehogyisnem. És ha én lennék a barátod, abban a percben repülnél, ahogy megkérdeznéd.

egy lány

2018. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

A fiúk bírják ha 2 lány nyalakszik. :D

De amúgy miért kéne megtudnia? Ha baráti...

2018. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert még sosem hazudtam neki az évek alatt és nem is tudnék
2018. nov. 2. 20:10
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Mindenféle rosszindulatot félretéve,egy komolytalan beteg kis muff lehetsz,akire semmi komoly párkapcsolatot és jövőt nem lehet alapozni.

Én pasiként befejezném veled,az biztos.

2018. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Te hogyan viselnéd el, ha pl. a pasasod -puszta barátságból- csókolódzna valamelyik fiúbarátjával???!
2018. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

"Megfordult a fejemben, hogy szívesen megcsókolnám,"


Te fejben, már meg is csaltad a barátodat,

fizikálisan pedig csak az alkalomra vársz.


Amúgy hány évesek vagytok a barátnőddel?

2018. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1. A megcsalás a legtöbb ember szemében nemtől független. Nem csak ellenkező neművel nem fér bele ilyesmi, saját neművel sem. Kedvtelésből minek? Ha meg vonz az ilyesmi, akkor az egyértelműen teljes értékű megcsalás.


2. Ha felmerül benned, hogy szívesen megcsókolnád ezt a barátnődet, akkor nyilvánvalóan nem csak baráti a kapcsolatotok. A barátod szerinted ezek után simán tolerálná ezt az amúgy is túlzottan közeli viszonyt? Nem sima barátságnak címkézné innentől, hanem egy barátságnak álcázott leszbikus kalandnak, amiben ha nem is feltétlenül van több testiség annál az egy csóknál, érzelmi megcsalásnak is tekinthető!

2018. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem magad előtt is tagadod, hogy többetérzel a barátnőd iránt.
2018. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

Ez szuper hogy van egy nálad idõsebb barátnõd akitõl tanulhatsz sokat, ilyenre mindenkinek szüksége lenne, az viszont hogy ezt érezted lehet hogy kíváncsi vagy szerintem próbáld ki nyugodtan, aztán majd lesz ami lesz, ki tudja a barátnõd lehet hogy szerelmes beléd, kérdezd meg hogy õ kihez vonzódik? de komoly mondja meg.

Most ez lenhet hogy valaki szerint csúnya dolog de ha nekem lenne barátnõm és meg akarná csókolni a barátnõjét vagy esetleg le akarna feküdni vele nyugodtan csak akkor vegyenek be engem is a csapatba és csináljuk hárman.

21 században élünk.


21F

2018. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, még az ismeretlenül történő ítélkezést is. :) Ez az egész egy elszabadult gondolat, nem fog megtörténni, 100%-ig biztos vagyok benne. Minden véleményért hálás vagyok.
2018. nov. 3. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!