Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb fiúbarátom nem...

A legjobb fiúbarátom nem mondta el nekem hogy barátnője van, most láttam meg facebookon. Mit reagáljak?

Figyelt kérdés

6 éve ismerjük egymást, azóta nem volt barátnője. Általában mindent elmondunk egymásnak, korábban mondta ha randizott, mindig szurkoltam neki de mostanában semmi. Igaz ezen a héten teljesen el volt tűnve, esténként is lerázott, de azt mondta dolgozik meg fáradt. Az előbb viszont megláttam, hogy kirakta facebookra hogy kapcsolatban van. Gondolom nem 2 napja kezdődött az egész,és meg sem említette nekem. Rosszul esik mert én mindent megosztok vele. Tegnapelőtt beszéltünk,akkor sem mondott magáról semmit. (van barátom több mint egy éve nekem is, úgyhogy nem féltékenység van a dologban, mielőtt valaki kezdené) Mit reagáljak erre? Azt nem játszhatom el hogy nem is láttam. Örülök ha boldog, csak olyan rosszul jött ez ki.

N


2018. okt. 24. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Mi van, ha azt mondom, reakció nélkül is tovább lehet görgetni a facebook-ot?

Ha kíváncsi lenne a véleményedre a dologról, szóba hozta volna. Hagyd figyelmen kívül, foglalkozz a pároddal, hagy őt is foglalkozni a párjával. 6 év után most először egy másik lány élvez prioritást, na bumm. Kényelmetlen lehet neki a friss barátnője mellett egy másik lánnyal foglalkozni, akinek ő a "legjobb fiúbarátja". Legyél tapintattal erre. Lezajlanak az első körök, kicsit összeszoknak, megerősítik a bizalmat egymás iránt, aztán majd kapnak helyet a "lánybarátok" is az életében. Várd meg.

2018. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj megint a jóindulat :D Én nem rá akarok nyomulni, eddig sem tettem. Csak jóban voltunk. Most sem azt várom, hogy nekem irogasson non stop mivel van más dolgom is. Csupán az esik rosszul, hogy ha eddig napi szinten beszéltünk, és szinte mindent megosztottunk egymással, akkor annyit miért nem tudott nekem említeni,hogy ismerkedik vagy randizik? Máskor is említette. Sőt.. örültem volna neki, ha végre alakul neki egy kapcsolat. Miért akarnék rosszat? De ez a sunyiskodás esik rosszul. És ugyanilyen miatt veszítettem el barátot már. Kb egy éve mással is ugyanez volt. Addig voltam neki jó, amíg nem lett párja, aztán teljesen megszakadt a kapcsolat vele. De nyilván én értsek meg mindenkinek mindent. :)
2018. okt. 24. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Az a gond, hogy egy ilyen piszlicsáré dolgot ennyire túlreagálsz. Nem jó. Felesleges.
2018. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem is értem a barátoknak miért kéne őszintének lenni egymással.
2018. okt. 24. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lájkold és írj rá/gratulálj neki, aztán majd elmagyarázza, ha akarja.
2018. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az lesz. Örülök ha végre boldog!
2018. okt. 24. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!