Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy felejtsem el a (volt)...

Hogy felejtsem el a (volt) legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elég gyerekesen hangzik, de tényleg ő volt a legjobb, kb lelkitársak voltunk, ugyanaz a személyiség VISZONT összekaptunk pár hónapja.

Bocsánatot nem kérek tőle, mert ő húzta ki a gyufát es eddig MINDIG én voltam az, aki a vita után vitte a fehér zászlót...

Tudom, hogy hiányzom neki, viszont az is biztos, hogy a büszkeségét fontosabbnak tartja. 2 hónapja nem írt, már nem is fog, ismerem őt.


Nem akarok vele kibékülni, de felejteni is nehezen tudok, eléggé kötődtünk egymáshoz.

Annyi emlékem van vele, hogy egy random tárgyhoz is tudnék kapcsolni sztorit/beszélgetést :/


Szerintetek, hogy felejthetném így el? Bocsi, ha nagyonnnn gyerekesnek hangzik ez az egész, de sajnos 17 évesen ennyi eszem van, ilyeneken rágódom.



2018. okt. 26. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Idővel könnyebb lesz. Próbálj meg nem ezeken a dolgokon rágódni. Hallgass sok ze ét, hogy mindig dudorássz valamit, ne tudj koncentrálni az eddig történtekre.

Viszont ha új emberekkel próbálsz barátkozni, mindig csak olyan dolgokat mondj el, amiket hangosbemondóba is elmondanál. A későbbiekben is nagyon gondolt át, hogy kinek, mikor, hol, mit, kiről mondasz, mivel a mai világban már baromira gerinctelenek az emberek, főleg a lányok.

Ez az én véleményem, a döntés a te kezedben van. :D 17L

2018. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át hogy mennyire vont súlyos az a vita, ha tényleg olyan fontosak voltatok egymásnak ahogy írod, akkor ez a szituáció mindkettőtöknek nehéz lehet. Én is éreztem így az egyik barátnőmmel évekkel ezelőtt, az első igaz barátnőm volt, szinte ő volt a másik felem, aztán egy félreértés miatt kaptunk össze, azóta nem beszéltünk. Hónapokig sírtam miatta, és amikor rájöttem hogy milyen gyerekes volt az a vita, milyen semmiség tette tönkre a barátságunkat, akkor utáltam magam a büszkeségem miatt, hogy nem tudok odamenni és bocsánatot kérni (egyébként nem is nekem kellett volna, hosszú történet). Ezt már lezártam magamban, neked is csak annyit tudok mondani hogy az idő segíteni fog, persze csak ha tényleg nem akarsz békülni. Kezdj el sportolni, járj el új helyekre, ismerkedj új emberekkel, a lényeg hogy foglald el magad, és egy idő után tovább tudsz majd lépni.

Egyébként egyáltalán nem gyerekes hogy így érzel, csak azt mutatja hogy azon kevesek közé tartozol, akiknek még igazán fontosak az emberi kapcsolatok, és nehezen tudnak túllépni egy számukra fontos ember elvesztésén.

2018. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, aranyosak vagytok❤️
2018. okt. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!