Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek új barátokat?

Hogy szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. A barátaim nagy része elment más városba egyetemre, én itthon maradtam, pár havonta tudunk csak találkozni. Pár barátságról pedig kiderült, hogy mérgező.


Szeretnék új barátokat találni. A munkahelyemen nem igazán van huszonéves lány, csak három, de egyikkel sem beszélünk közös nyelvet sajnos. Konditerembe nem járok, nyelvtanfolyamra, egyébre szintén nem. A párom jóval idősebb, mint én, így általa sem igazán tudok megismerni korombelieket.


Mit tehetnék? :( Köszönöm!


2018. nov. 3. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem a legjobb megoldás, ha valami hobbiba kezdesz, én például járok konditerembe és akár ott is jó ismeretsegeket tudsz szerezni, amiből barátság is kialakulhat, az már rajtatok múlik. Nyilván ez sem egy nap alatt alakul ki, hanem szép lassan. És persze egy kis edzés senkinek sem árt, szóval még jót is teszel magaddal. :)
2018. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!