Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Luis19 kérdése:

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Egy új Városba költöztem. És a nyelv is más (szerb).nem akarok maganyossan élni, szeretnék barátokat találni és boldogan élni. Ez egy olyan nagy kívánság?
2018. szept. 15. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerbiában is vannak magyarok. Szerintem majd ragad rád a nyelvezet valamennyire,(és akkor valamennyire meg tudod ertetni magad,vagy angol,)ottani magyarokra ha ratalalsz,az nem lenne rossz. Idővel igyis-úgyis találsz ott magyarokat szerintem.
2018. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szabadkán élek és már 3 hónapja senkim nincs.

Szerb nyelv meg megy, de nem profi szinten. És valahogy nem tudok itt beilleszkedni, mert ha elmegyek kondizni oda is szerb nyelv kell. Ha szeretnek focizni akkor is szerb nyelv kell. Nagyon tanácstalan vagyok.

2018. szept. 15. 10:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne ahhoz a nyelv ,hogy sportolj? Tehát pár szót megjegyzel, pl szöglet, és kész. Foci közben nem szokás leallni társalogni a fizikai tökömtudja elmeletekrol. Nos, Szabadkán azért vannak magyarok az fix. Találj rá valamennyire. Ha sokat vagy kint az már jó esély.
2018. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit menj rá a Szerb nyelvre, kérd meg valamelyik ismerősöd, hogy ha írtok egymásnak,javítson ki,ha hibát vetesz. Emberek vagyunk,ugyan úgy megy az ismerkedés,mint máshol. Csak a nyelv a probléma ? - egy magányos srác xD
2018. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem az hogy a nyelv probléma.

Egyszerűen nem tudok, hogyan barátkozzak. Mindennap eljárok sportolni, de ott nem találok társaságot. Mindenkinek megvan a maga társasága és ebbe nem tudok hogyan beilleszkedni. És eddig megvoltam mert volt barátnőm és, hogy most nincs. Így most minden rossz.

2018. szept. 15. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg nézegess facebookon. Nincs valami csoport hogy szerbiai magyarok, vagy hasonló? Hátha tudnál ott embereket megismerni. Másik dolog, ha nincs ott senkid, akkor miért mentél oda? Munka miatt? Mert ha munkád lehet hasonló itthon is akkor nem érdemes egyedül leélned az életed külföldön.
2018. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én itt élek születésem óta. Egy faluból jöttem Szabadkára és sajnos innen messze van a falu. Ott meg csak 2-3 barátom ha volt. De ők elvoltag foglalva a sulival.
2018. szept. 15. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Sport/hobbi/érdeklődési kör ?

Ezek úgy tudom ossze tudják hozni az embereket,és már van is miről beszélgetni.

2018. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A parkba kijárok edzeni, de így se tudok barátokat szerezni. Agyaltam azon, hogy eljárhatnék karatéra, vagy ilyen jellegű sportra. Csak ha a nyelvet is beszélném akkor menne.
2018. szept. 15. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Ülj le a parkban egy padra és ha olyan embert látsz akivel barátkoznál szólítsd meg és beszélgess vele aztán majd alakul, sok sikert.
2018. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!