Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek mégis mikor vtak a barátaim?

Ezek mégis mikor vtak a barátaim?

Figyelt kérdés

Egy 24 éves srác vagyok, tavaly év elején össze barátkoztam 2 lánnyal akiket testvéremként szerettem és szépen frankón el is árultak. Az egyik kiutazott a hapijához és a hapi megfenyegetett meg a halálba kívánta a családomat sms-ben. Én meg életveszélyesen megfenyegettem Őket, amit azóta is bánok. Ez a dolog addig ment oda-vissza, hogy végül a rendőrségen meg a bíróságon kötött ki az ügy. Mivel a rendőrök nem tudtak elindítani egy zaklatásos pert ellenem, ezért hamis emailell becsületsértést varrtak a nyakamba. A bírósági békítésen verekedés lett, ellenem így már lett egy valós garázdaság meg 2 rendbeli könnyü testi sértés is. + megvádoltak kamu rágalmazással is. Ez mind magánvád a garázdaságot leszámítva, 4 magánindítványt tettek ellenem, azaz 40 ezer ft-ot kifizettek azért, hogy engem megbüntessenek.



Ezen az oldalon rengeteg kérdést kitettem erről és vtak akik azt írták, hogy ezek a barátaim vtak és én vagyok a görény, hogy rosszul szóltam a csajszihoz ami miatt jogosan lettem megfenyegetve, fel jelentve, megalázva, lejáratva. Ezek az emberek mégis mit gondolnak? Tényleg ez lenne a barátság, hogy hátba szúrjuk egymást meg börtönbe juttatjuk? Jó, ok, hibáztam, én is fenyegetőztem meg verekedtem a törvény házában, de tényleg ez lenne ma a barátság? Mert sztem krvára nem!



Szval szeretném hallani MOST ezeket az embereket, hogy mi alapján gondolnak/mondanak ilyet!!!



2018. nov. 3. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik kiutazott a hapijához és a hapi megfenyegetett meg a halálba kívánta a családomat sms-ben."

Ennek mi az előzménye?

2018. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A lány 4 hónapra ment ki, 3 hónapig fizetetlen szabin volt, megkért, hogy intézzem neki a tb-t, mikor kértem a meghatalmazást akkor rágtak be, hogy én parancsolgatok a lánynak.
2018. nov. 3. 12:40
 3/10 A kérdező kommentje:

De kihangsúlyozom! Ő KÉRTE, HOGY SEGÍTSEK!


Később a rendőrségen azt vallotta, hogy én túlzottan belavatkoztam az ő kis életébe...

2018. nov. 3. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért érzem úgy, hogy kihagytad a csúnya részt a sztoriból?

“Az egyik kiutazott a hapijához és a hapi megfenyegetett”

Ja persze, csak úgy a semmiből jutottál eszébe, ugyan már. Meséld el, miket csináltál, hogy a “testvéredként szeretett” lány védelmet kért ellened.

2018. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem a semmiből fenyegetett meg! Beszélgettünk és hirtelen megharagudott... a másik csaj meg melléjük állt. Feltehetem a beszélgetést, ha érdekel!
2018. nov. 3. 12:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Nah, gyerünk, most írjátok, hogy micsoda szörnyüségeket követtem el ami miatt fenyegetőzni kell meg a hatóságokat bevonni. Gyerünk, gyerünk, ne kíméljetek!
2018. nov. 3. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Tedd fel a beszélgetést, mert ez így még mindig homályos történet.
2018. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez egy része, feltöltés alatt van a többi.


A zöld pacnis a lány telójáról a pasi, a fehér meg én vagyok...

2018. nov. 3. 14:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig "beszélgetést", mert semmi értelem nem volt benne, csak kb - te vagy a hülye! - Nem, te vagy a hülye.

De mivel kapcsolatban haragudott meg? Ha véleményt vársz, hogy ki a hülyébb, akkor kicsit pontosíts a történetben.

2018. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A rendőrségi jelentés szerint túlzottan belefolytam az Ő életébe... e miatt haragudott meg állítólag. Ezt sosem mondta, egy rendőrségi jelentésből tudtam meg hónapokkal később.
2018. nov. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!