Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak barátaim, volt barátnöm...

Vannak barátaim, volt barátnöm mégis mindvégig magányosan érzem magam, nincs életcélom, gyülölettel lettem tele, nem érdekel semmi, nem törödök semivvel, mi lehetaz oka?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj végig az életeden. Ahol egy fájó ponthoz érkezel, ott a probléma.
2018. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehezet kérdezel, mert ehhez jobban kellene ismerni az eddigi életedet,neveltetésed körülményeit, a jellemedet,életkorodat.Baratnőddel meddig voltatok együtt? Mikor szakítottatok?Én 44 éves vagyok és kimondott életcélom nekem sincs,szeretem jól érezni magam a mindennapokban,jókat kirándulni, enni,kurni. Kikkel szemben érzel gyűlöletet?
2018. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
emberrekel szembe
2018. szept. 6. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos,ha végig nézek az emberiség történelmén,nekem is egyből ellentmondásossá válik az emberekhez való viszonyulasom...Szóval valahol megértem az érzéseidet.Ellenben az a baj,ha valaki ezt táplálja magában,önmagát emészti el.Legyél önző! Szeresd magad annyira,hogy nem emészted el magad!A munkádat szereted csinálni?
2018. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem nem szeretem a munkamm nem szeretek emberekkel dolgozni mert irritálnak idegesít a jelenlétük egyszerüen ha megnézük atgondoljuk milyenek az emberek , miket tesznek csinálnak már csak azzal hogy nemfoglalkozunk a másikkal , a természettel az érzésekkel , csak gyülölni lehet az összeset
2018. szept. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!