Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A cigányok miért erősebbek...

A cigányok miért erősebbek mint a magyarok?

Figyelt kérdés

Ezt fizikai értelemben kérdem. Sokkal kevesebben vannak és a magyar mégis retteg tőlük? A magyar miért nem bátrabb? Miért nem képes megtanulni verekedni? Miért nem képes legalább saját egészsége érdekében lejárni az edzőterembe és saját biztonsága érdekében kis önvédelmi tanfolyamra, esetleg küzdősportra járnia?


A katonaság megszűnte óta tele van az ország puhányokkal. Szerintem rém rossz ötlet volt a kötelező katonaság eltörlése. Ki védi meg majd az országot ha baj van? A billentyűzet huszárok, akik hamarosan ide írogatni fognak, hogy ők jaj de milyen kulturáltak és, hogy képzelem azt, hogy az kérem tőlük tanuljanak meg verekedni, megvédeni magukat??


2018. nov. 3. 13:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg már hadd ne tegyem hozzá, hogy a szocializmus, amelyben a katonaság elmondásaid alapján nem puhányokat nevelt, a legtöbb alkoholista felnőtt férfit termelte ki egész Európában. És mindezt azért, mert gyermeki, felelőtlen, a felelősséget vállalni képtelen tudatban tartotta őket, akik az italba menekültek. Nem tudom, ezt vajon nem puhányság-e a te értelmezésedben? Az enyémben kissé az.
2018. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem erősebbek, az utcai támadások túlerőben és/vagy felfegyverezve történnek.


Sőt, a szegénységgel kapcsolatos egészségtelen életmód miatt épp hogy rendkívül gyakran vagy nagyon véznák, vagy nagyon elhízottak. Persze a fehér magyarok sem az egészség bajnokai, nem azt mondom...

2018. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12


Értem én de az nem kifogás, hogy tömegesen támadnak.


Régen az egy utca FÉRFIJAI összeverődtek és móresre tanították az ilyen senkiháziakat. Ma meg ott tartunk, hogy 10 cigány egy 1000 lelket számoló faluban rettegésben tart mindenkit...ahol elvileg 200-300 fiatal vagy középkorú életerős férfinek kell lennie!!!

2018. nov. 3. 17:43
 14/23 anonim ***** válasza:
A katonaság megszűnésével nem lett kevesebb a puhány férfi, csak a tömegben, részegesen randalírozó, lányokat zaklató csoportok száma csökkent (a mi városunkban volt katonaság, rendszeresen ezt csinálták a kiskatonák). Ha tényleg háború lesz, ott nem verekedni fognak egymás ellen az emberek, hanem fegyverekkel, bombákkal fognak támadni, kicsit előrehaladt a technika, ha nem tűnt volna fel... a másik részre: ha verekedésbe belemegy valaki, akkor valószínűleg akkor is sérülni fog, ha ő győz, tehát célszerűbb elkerülni. Az emberekben általában van egy gát, hogy nem kezd el agyatlanul verni (tömegesen) másokat. Sokat gondolkoztam rajta, hogy a cigányoknak van-e valami organikus eltérése a gyakori impulzivitásuknak, agresszív viselkedésüknek. Láthatóan az ilyen agresszív, impulzív viselkedés nem védi meg őket, fontos pozícióba nem szívesen vesznek fel olyan embert, aki a konfliktusait fizikai erőszakkal, agresszióval kezeli, mondjuk a munkamoráljuk milyensége, tanulatlanságuk sem segít nekik (bár lehet, hogy a munkamoráljuk, tanulatlanságuk eredete is ez az impulzív, agresszív viselkedés)
2018. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Móresre tanítják, aztán mehetnek a börtönbe...
2018. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15


Kifogások halmaza...nem lehet ekkora félelemben élni b@..szki! Más kelet európai országokban nem félnek így a cigányoktól. Szlovákoknál, cseheknél, lengyeleknél meghúzzák magukat!

2018. nov. 5. 15:02
 17/23 anonim ***** válasza:

Másként szocializálódnak a cigányok, mint a magyarok.

A legtöbben csórók, tehát ha dolgozik valamit akkor az fizikai meló. A gyerekeknek is a szórakozása a verekedés, a rohangálás, focizás egy rossz labdával vagy fognak két pár rossz boksz kesztyűt és verik egymást az utca közepén, a többi meg szurkol. A legtöbb roma srác, ha elkezd valami sportot, akkor az boksz lesz. Ők 6-8 évesen kezdik, míg a magyaroknak van 5-6 év lemaradása. A magyar szülők féltik a gyereket, óvják. A roma gyerekek sokkal szabadabban mozognak, nincsenek fogva. A felnőttek közül pedig sajnos sokan a börtönben fejlesztik magukat.

Továbbá a magyarok nem állnak ki egymásért, míg ha egy cigányba mondjuk beleköt két kopasz, akkor rögtön ott terem még egy pár roma és a kopaszokat lefenyítik. Ehhez képest, ha egy magyarba mondjuk tömegközlekedésen beleáll pár kisebbségi, akkor nem számít, hogy van ott 100 magyar, egy se fog beavatkozni.

2018. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
38%
kedves kérdező, az emberek nem élnek félelembe. Ostoba, igénytelen aki verekszik. Ostoba, verekedő (tökmindegy cigány-e vagy se), emberek miatt egy épeszű ember nem akar se börtönbe menni, se totál feleslegesen lesérülni, sem a karrierjét, egzisztenciáját kockáztatni. Habár vannak problémák, de nem gyakori, hogy a cigányok hordába járva vernék a magyarokat (az egymás közti erőszak sokkal gyakoribb). És ezek a problémák nem olyanok, hogy agresszióval, erőszakkal meg lehetne oldani. Ahogy erőlködsz, felmerült bennem a gyanú, hogy cigányokat akarsz veretni, és próbálsz felbujtani hozzá embereket, az ilyen szövegeddel, hogy gyáva, aki nem veri a cigányokat.
2018. nov. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18


Ezen az oldalon szerintem szándékosan mindig félreértik a mondanivalóját az embernek, illetve kiforgatják azt.

Én nem beszélek felbújtásról, pusztán önvédelemről aminek hiánya a legnagyobb butaság, idiótaság, gyávaság és nevezd meg aminek szeretnéd. Ezek egyértelmű dolgok nem értem mit kell ezen forgatni?


Az ember nem védi meg magát mert fél, hogy elveszti munkáját, életét, de attól nem fél ha nem védi meg magát akkor ugyanaz lesz? Nem zavarja, hogy folyamatosan ki van téve a fizikai agressziónak, lopásnak, fenyegetésnek mintha szembeszállna, sőt sokkal több ideig tart ez ha semmit nem tesz.

Furcsa hogy a semmit tevés mellett foglalsz állást még úgy is, hogy összességében többet veszítenek a normális emberek.

Ha 200 ember CSAK felvonulna 30 cigánnyal szembe akkor még csak nem is kerülne sor verekedésre, vagyis nagyon kicsi lenne rá az esély hiszen szétfutnának amerre látnak.


Egyszerű dolgok ezek, inkább a kényelem miatt az emberek az újjukat sem akarják mozdítani...majd megoldja más helyettük.

2018. nov. 6. 15:01
 20/23 anonim ***** válasza:
46%
A romáknak a piszkálása meg a felvonulás amúgy csak agressziót fog szülni, ez biztos. És nem tudom honnan veszed, hogy mindenki puhány. Békében kellene élni. Akár hiszed, akár nem, a legtöbb cigány le szarja, hogy mi van veled.
2018. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!