Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a cigányok erősebb...

Szerintetek a cigányok erősebbek mit a magyarok?

Figyelt kérdés
szerintetek a cigányok erősebbek mit a magyarok ,szerintem sokkal ,miért? a magyarok gyengék?
2013. ápr. 4. 18:17
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:
62%
az hogy valaki cigány az nem ad plusz erőt,átlagot tekintve lehet hogy erősebbek de nem azért mert cigányok hanem azért mert másként nőnek fel általában mint a magyarok szóval inkább a magyarok a túl puhányok a cigányok pedig a normál erejűek.
2013. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
írtam mailt
2013. ápr. 4. 18:43
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 4. 18:52
 4/17 A kérdező kommentje:
írtam még egyet:D
2013. ápr. 4. 18:52
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez hülyeség. Max arra lehet igaz amelyik véletlenül dolgozik, és fizikai munkát végez. Ha csak sétálgat a nyakában az aránylánccal az tuti nem erősebb!
2013. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Mitől lennének erősebbek? Küzdő sportolni sem járnak, a munka büdös, kigyúrni magukat is csak koxxal megy.

Kevesebben is vannak.

Az igaz, hogy a négerek erősebbek, mint a fehér ember, illetve az indián, illetve jó néhány hasonló rassz még a fehéreknél is alapvetően gyengébb vázrendszerrel bírnak, nade kérem. Egy indiai, hazátlan mitől is lenne erősebb?

2013. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
dirtboy-nál a pont. Eltérő életkörülmények. Abszolút nem ők a "jók" hanem a nagy magyar átlag a "rossz"
2013. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Deepbassnine ***** válasza:
48%
termékenyebbek
2013. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Én nem igazán láttam erős cigányokat. Minden teremben van erősebb ember, ez lehet akár cigány is, de szerintem nem erősebbek átlagosan!
2013. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
nem is erősember versenyen jobbak, átlagosan nézve sokkal erősebbek. Főleg a 6-20 év közötti korcsoportokban mossák le a hazait...
2013. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!