Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kik az erősebbek a romák vagy...

Kik az erősebbek a romák vagy a magyarok?

Figyelt kérdés

kik az erősebbek a romák vagy a magyarok (romák alatt a félig romákat is értem tehát egyik szülői ágról van bennük)

nyilván minden hol vannak kiemelkedő tehetségek ,de átlagba kérdezem , miért van az hogy olyan nagyot tudnak ütni a romák?



2012. febr. 13. 16:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennek ilyen szinten biztos nincs genetikai alapja.

Inkább az életmódban keresném. A kis cigók kint játszanak az utcán, nem bent a gép előtt, és a bunyóhoz is elég hamar hozzászoknak.

2012. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
sztem genetika is van benne nézd meg a legjobb sportolók feketék boxolók, atléták stb. de a cigók lehet az életmód miatt
2012. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Amikor utoljára dolgom volt egy roma bűnözővel, olyan gyenge volt, mint egy kisgyerek. alultáplált drogos szarka.


Komolyan mondom, nem is magamat féltettem, hanem a kis csírát, nehogy valami baja essen, aztán engem is elővegyenek a zsernyákok...

2012. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

cpggyurma: mondj egy olyan sportot a futáson kívül, ahol uralkodóak a fekete sportolók? /ma már a bokszban sem/

A nagy erőt igénylő erősportolók általában fehérek.

2012. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

sztem genetika is van benne nézd meg a legjobb sportolók feketék boxolók, atléták stb. de a cigók lehet az életmód miatt


Akkor mondjál nekem olyan sportokat, amiben a feketék jobbak az atlétikán, kosárlabdán, amerikai focin kívül, boxon, esetleg focin kívül, ahol a négerek jobbak! Na ugye, nem tudsz mondani! A legjobb erősportolók mind fehérek, ahogy az előző válaszoló írta! A négereknek csak látványosabb az izomzatuk, nem erősebb! Ha erősebbek lennének, akkor a legjobb súlyemelők, erősemberek, nem lennének fehérek!

2012. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
kosárlabda
2012. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
testépítés: Ronie Coleman, Phil Heat, kosárlabda egyértelmű, amerikai foci, rövid és hosszútávfutás, foci akárki akármit mond a brazil és dél-amerikai játékosok a legtechnikásabbak sorolhatnám még
2012. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

A testépítésen kívül mindet felsoroltam, hogy miben jók. Ezeken kívül mondjál!

És ha genetikailag erősebbek, hogyhogy a legjobb erősportolók nagyrészt fehérek?

2012. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Neked mi az erősport? nézz már utána ki a legerősebb testépítő?
2012. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
A testépítés nem erősport, te nagyeszű sündisznó!
2012. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!