Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ezért megharagudnátok rá?

Ti ezért megharagudnátok rá?

Figyelt kérdés

Megharagudnátok egy barátotokra,aki egesznap fent van,gyakran posztol az interneten,de nektek nem ír vissza már majd két hete?

Velem ez van,nem keresem,mert el sem olvasta az üzenetemet.

Lehet,hogy megsem olyan jó barát?

Máskor is előfordult már ez.


2018. nov. 4. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Nekem van olyan, hogy netezgetek összevissza, de egy igen komoly, kényes kérdéseket érintő vagy gondolkodást igénylő levélre nem érzem magam késznek. Azért 2 hét elég sok ilyen esetben is.

Ha egy sima kis üzenetváltásról van szó, akkor gyanús lenne, igen, de írnék megint, hogy mégis akkor mi van... Én tuti megkérdezném tőle, ha sikerül a kommunikáció, hogy miért történik ilyen. De hogy jó fej és jó barát-e, azt sok és fontosabb dologból vonja le az ember, ez így most kevés...

2018. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Teljesen átlagos beszélgetés volt.

Más az értékrendünk,a világszemléletünk.Ez talán közrejátszik?

Velem mindig kedves volt,ezért nem szóltam bele az eletébe,csak ha a veleményemet kérte.(elég vad életet él a lány)

Ezenkívül sokszor szótértettünk,együtt ültünk iskolában(már iskolát váltott).

2018. nov. 4. 14:18
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne írj többet neki, várd meg míg ő keres
2018. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék másik barátot, mert ebből azt szűrném le, hogy gyűlöl engem. Rengetegszer volt ilyenben részem. És sajnos igazam lett, ami súlyosan megvisel.
2018. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!