Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmennétek egy ilyen...

Ti elmennétek egy ilyen meghívásra, megharagudnátok érte?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőmhöz mentem ki két ünnep között ajándékozni, karácsony pótlás -féle. Minden évben megtartjuk tehát nem új szokás ez. Idén úgy jött ki, hogy a szülei is velem jöttek ki. Előző este amikor beszéltünk a visszafelé buszjáratot küldte át, konkrét időpontokkal hogy járnak visszafelé a buszok. Ott úgy alakult hirtelen derült ki (előzetesen nem szólt róla) hogy este ők mennek még vendégségbe. Egyik buszjárat indulása előtt valahogyan felmerült a hazajövetel. És akkor tudtuk meg hogy mennek este máshova, azért küldte át azt a menetrendet amivel jöjjünk is haza, mert ők úgy mennek el. Úgy érzem ki lettünk dobva, hazaküldve. (Nem rossz szándék vezette). Engem a mód bánt inkább, célozgatva chaten a menetrendre, minthogy őszintén elmondta volna hogy eddig jó mert..... mennek vendégségbe.
2017. dec. 30. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igazad van, nem értem hogy miért nem tisztázta ezt veled előre. Nincs abban semmi rossz, hogy elmegy valahova csak akkor mondja és te is úgy tervezel. Hülyeség volt ez a részéről de ettől függetlenül ne haragudj rá szerintem, ha amúgy meg jó barátnő.
2017. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg szólhatott volna ha előre vagy rakhatta volna át az időpontot. Te pedig miatta utaztál. Biztosan rosszul esett volna ha ezt csinálja de mindenkinek közbe jöhet valami amivel nem számol.
2017. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van hogy a Murphy bekavar, oszt minden nagyon carul jön ki. Ez is egy ilyen eset.
2017. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, itt főleg a móddal van probléma. Sokkal tisztességesebb lett volna, ha megmondja, hogy este más programja is van.
2017. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!