Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti megharagudnátok ezért?

Ti megharagudnátok ezért?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy szeretnék venni egy márkás biciklit de ahoz, hogy meglegyen rá a pénzem, el kell adnom a régi biciklimet amit apukám vett karácsonyra 2 évvel ezelőtt. Azért szeretnék egy másikat mert nem az a jófajta bicikli tehát nem márkás és nem igen terepre való. Amit meg venni akarok az terepre is jó. Ti megharagudnátok ha a gyereketek eladná a karácsonyra kapott biciklit?
2017. okt. 27. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem esne jól az tuti .
2017. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ember fuggoaz ilyesmi,en pl egyaltalan nem haragudnek...
2017. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Phát ezt még én se tudom most, hogy akkor ez hogy esne. Minden esetre a helyedben azért beszélnék a faterral, hogy mit szeretnék és ne haragudjon meg, ha ez be is következik.
2017. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kiitos ***** válasza:

Inkább kérd meg az apucit hogy segítsen a neked megfelelő bicajt beszerezni.

Még az is lehet hogy el sem kell adni a régit, mert úgysem adnak sok pénz érte mert " nem az a jófajta bicikli " .jó lesz valakinek a családban, neked pedig lesz egy jófajta monti.

2017. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Emberfüggő s más tényezők is vannak.

Ha a gyermekem lennél s előre, normálisan megmondanád nekem, hogy miért is kell a másik s ha senki sem használja a régit s amúgyis a tied s kell újra a pénz, akkor logikus lépés az eladása, akkor bizonyára megérteném. Ennyi miatt nem haragszom meg, még ha nem szólnál, akkor sem, de jobban esne, ha nem utólag tudnám meg.

Rendes, érthető dolog, nem sértegeted a régi biciklit, de nem is pakolsz rá hatalmas érzelgős értéket. S gondolsz a másik érzéseire. Ez így OK.

2017. okt. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ne márkás biciklit vegyél, hanem jót! ;) Én most vettem páromnak egy lenézett márkát (Kilimanjaro), Acera/Deore XT cuccal 130 volt. A vázon lévő KTM, Cube, Merida... matricát cseszheted, ha Tourney és Suntour XCT cuccokkal van tele.. Rockridert se vegyél, mi visszavittük.

Állj elé, mert jobb a békesség. Apa, úgy megszerettem a bicajozást, szeretnék egy jobb biciklit, össze is spóroltam a pénzt, de nincs elég....

2017. okt. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is megértené, ha megbeszélnéd vele. Mondd meg neki, hogy köszönöd a biciklit, neki köszönhetően megszeretted ezt a sportot, de a céljaidnak már nem megfelelő és szeretnél egy másikat. Ez nem a biciklit vagy az ajándék értékét minősíti. Ha 1 millás országútit vett volna neked és te terepre szeretnél vele menni akkor a csúcs outi se lenne megfelelő neked :) Terepre terep bringa kell. De 100-150ezerért egy "márkás" bringán csak a márka logót fizeted meg és nem kapsz jobb bringát mint a rockrider sőt...

én is beleszaladtam, hogy vettem egy új Trek mtb-t 145-ért amikor nem értettem hozzá, de Shimano Altus váltó meg alap tektro hidr tárcsafékek vannak rajta meg kb 13-14 kg..teleszkóp kb csak dísznek van, felesleges súlytöblet mert nem igazán testreszabható és nem az igazi a rugózása. Ha már jó biciklit akarsz akkor használtan vegyél..azóta már én is vettem több használtat, sokkal jobban megéri, persze ha tisztában vagy hogy miket kell megnézni rajta, nehogy valami hibás vagy rossz minőségű legyen a pénzedért mert ott már legtöbbször nincs garancia.

2017. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Körül kell nézni , de ha a bringa noname vagy alap talán 25 ezret csak talán kapnál érte . Hervis Xfact Kilimanjaro semmit sem ér akciós kedvezménnyel sem .
2017. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen meg
2017. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem esne túl jól,de megértem,hogy neki másabb,ujjabb kell.

Segitenék neki,hogy normális àron tudja eladni,és az ujba is besegitenék.

2017. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!