Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baràtsàg, ti megharagudnàtok?

Baràtsàg, ti megharagudnàtok?

Figyelt kérdés
Van egy gyermekkori b. nőm,aki tavaly leszervezte a lànybúcsúm, ràadàsul úgy, hogy mikor kiderült, hogy az orszàg màsik végén foglalt szàllàst és szervezett programokat lemondattam vele, mert terhes voltam fél időn túli, arról nem beszélve, hogy a férjem bemakacsolta magàt, hogy ő nem akar nélkülem bulizgatni. Îgy àtszervezte az egészet egy fiú lànybúcsúra ami iszonyat jól sikerült és az esküvő szervezésében is sokat szàmíthattam rá. Most az övé lesz, nem is kis esküvő 200fő felett. A lànybúcsú létszàmàt kikötötte, hogy kiket akár összesen 12-en vagyunk. A problémám, hogy nagyon messze lesz és itthon van a 4hónapos kisfiam. Megbízok az apjàban 100%ban de egyszerűen nem akarok 2napot külön tölteni vele. Fogalmam sincs mit csináljak... Jó lenne ha szàmíthatna ràm, de nem érezném jól magam minden gondolatom az lenne, hogy mi van itthon. Ti elmennétek? Ha nem megyek szerintetek nagyon rosszul fog esni neki???
2018. ápr. 3. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Most 2 napot tényleg nem bírsz ki a kedvéért? Egyszer van lánybúcsúja..
2018. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%
Ha barát, akkor az ilyet megérti.
2018. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok anyuka és kivagyok azoktól is, akik szerint a gyerek levegőt nem tud nélkülük venni 20 éves korukig.

DE!

A babád 4 hónapos, semmiképp sem hagynám egyedül két napra. Egy este beleférne szerintem, de úgy, hogy otthon alszol. Ha ez nem megoldható, akkor mondd el neki, hogy ne haragudjon, de ez és ez az ok. Ezen nincs semmi, amin meg kell sértődni. :)

2018. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Biztos leleszek pontozva de szerintem nyugodtan az apjára hagyhatod a kicsit, annyi féle módon kommunikálhattok, videochat stb és mindössze két napról van szó egyszeri alkalomról.
2018. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Nyilvan meg fogja erteni mert a baratod. De nekem sem esne jol ellenkezo esetben ha az EGYETLEN leanybucsumra nem jonne el a baratnom. Elegge hulye kifogasnak tartanam hogy nem tud 2 napot a gyereke nelkul tolteni plane ugy hogy van aki vigyazzon ra. Igazsagtalannak ereznem hogy en mindent megtettem az o leanybucsujaert es o meg el sem jon az enyemre. Ezert nem vesznek ossze vele de biztosan haragudnek egy kicsit
2018. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Mivel a 4 hónapos gyerekeimet kizárólagosan szoptattam, tutira nem hagytam volna otthon őket 2 napra.

Viszont mint az itteni válaszokból is kitűnik, a gyerektelen barátnők ezt nem fogják soha megérteni.

Valahogy úgy nem lehetne megoldani, hogy elmentek mind a hárman, és csak az esti buli idejére odamész pár órára?

2018. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%
4 hónapos baba mellől kizárt, hogy elmentem volna. Majd akkor fogja megérteni, amikor neki is lesz gyereke.
2018. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem kizárólag szoptatott baba, akkor nyugodtan menj el. Ha pedig csak anyatejen él - ami azért 4 hónaposan még nem olyan extrém -, akkor egyértelműen nem tudsz menni, ezt pedig a barátnőnek is meg kell érteni. Utóbbi esetben opció lehet, hogy férjed is elutazik veletek, és ha szükséges, meg tudod etetni (nyilván nem tudom, hogy lesz a szállás, de talán beleférhetne ennyi plusz).
2018. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Ha meg tudod oldani, hogy a közelben a pároddal foglaltok szállást, együtt odautaztok, pár órára a párodra hagyod a kisfiadat, akkor szerintem működhet. Jó lenne, ha ebben a párod is rugalmas lenne. Annak idején 6 hónapos volt a kislányom, amikor más okból, de miattam két napra el kellett utaznunk, és pár órára (majdnem fél napra) a férjemre kellett hagynom őt. Nem volt semmi gond. A lényeg, hogy a közelben legyen egy bababarát szállás, ahová oda tudsz gyorsan menni, ha adódik valami. Ennyi áldozatot vállalhattok közösen a pároddal a barátnődért, ha ennyire rendes és jóban vagytok. Lehet, hogy ezen fog múlni, hogy a jövőben is számíthattok-e maximálisan egymásra.
2018. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
Tudjátok, ti hány "anyuka" van aki simán otthagyja a szoptatós babáját is egy buliért,melyik bolygon éltek..
2018. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!