Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakinek kapcsolata lesz,...

Ha valakinek kapcsolata lesz, miért nem lehet a barátaival már neten sem néhány üzenetet váltani?

Figyelt kérdés

Az egyik barátomnak 2 hete barátnője lett. Azóta szinte elérhetetlen, amit meg is értek. Viszont mikor írt nekem múlt héten akkor is eltűnt órákra hiába elérhető volt, este el sem köszönt. Utána nem is kerestem, nem akartam zavarkodni. Tegnap viszont láttam egy állást neki (munkahelyet akar váltani). Belinkeltem. Este írt, hogy ma megnézi meg ír nekem mert akar beszélgetni. Ma sem keresett ugyanúgy, pedig egész délelőtt elérhető volt facebookon. És 1-kor indul dolgozni. Megértem hogy nem én vagyok neki a legfontosabb, de most azért beszélni sem lehet mert kapcsolata lett?

Hozzáteszem, nekem is van kapcsolatom, de a barátaimat sem hanyagolom el. Ha időm engedi ugyanúgy beszélgetek velük mint a kapcsolatom előtt. Nyilván ha a barátommal vagyok nem a telefont nyomkodom (ez kikötés nálunk) de ha este pl chatelek a párommal is,miért ne írhatnék a barátaimnak ugyanúgy.

Azért zavar mert ugyanilyen dolog miatt már korábban veszítettem el barátot sajnos. Utána mikor szakítottak, ismét felkeresett engem, de már nem nagyon érdekelt ha hónapokig leszrt engem...

Nem akarom hogy vele is megszakadjon a kapcsolatom. Szerintetek beszéljek vele erről vagy hagyjam?

N


2018. nov. 7. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak 2 hetes, akkor ne sürgesd. Ilyenkor érthető, hogy minden szabadidejét együtt töltik :) Nálunk volt, akit hónapokig nem lehetett elérni, amíg tartott a rózsaszín köd. Azóta már házasok is, de most már visszaszokott a baráti körbe a csávó, próbáljuk a feleségét is bevonni, csak nagyon elfoglalt.
2018. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Amúgy szerintem a másik manipulativ és csak felszínes a kapcsolat. Ha megbíznak egymásban és egyformán dolgoznak a kapcsolaton lelkileg is, akkor nem lenne gond
2018. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Az ilyet sosem tudtam megérteni. Attól hogy valakinek párja van, még nincsenek összenőve, miért ne beszélgethetne az ember a saját barátaival? Meglepően sokan vannak a környezetemben akik ilyen állandóan ellenőrző, számonkérő kapcsolatban vannak, ahol engedélyt kell kérni a másiktól ha az illető pl. csetelni akar a haverjával. Nálunk ilyen sose volt, én is beszélek/megyek a barátaimmal, ő is a sajátjaival meg együtt is, szerintem ez a normális.
2018. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Ezzel a barátommal is egyik napról a másikra történt ez. És mint írtam, megértem hogy már a párja az első neki, és találkozni úgysem ér rá, de hogy néhány mondatot nem lehet neten írnunk egymásnak, azt nagyon nem tudom megérteni. És ebben nincs se féltékenység, se irigység, de egy baromságnak tartom, hogy a kapcsolat mellett a régi barátokat már ki kell zárni.
2018. nov. 7. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is régen beleestem ebbe a hibába. azt hiszed hogy a másik tökéletes meg blablablah.
2018. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!