Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell beszélgetni jól...

Hogyan kell beszélgetni jól emberekkel?

Figyelt kérdés

Már sokszor előfordult velem, hogy jókat beszélgetek valakivel és egyszer hirtelen félbeszakad a beszélgetés.

Írnak, hogy pár napig nem tudnak írni, aztán pedig nem írnak tovább.


Régebben ilyenkor visszaírtam, hogy mi történt, de úgy vettem ki, hogy csak szimplán érdeklődésüket veszítették. (Volt aki azt válaszolta, hogy elfelejtett írni.)


2018. nov. 13. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Igazából olyan izgalmas, kreatív személyiség sem vagyok, de ez sok más emberre is igaz.


Azt olvastam tanácsként, hogy beszéltetni kell az embereket, és jó hallgató társnak kell lenni.

2018. nov. 13. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Emellett figyelned kell hogy mit mond a másik, vissza érdeklődni amiről beszél. Próbálj meg kicsit vicces is lenni, nem a katonaságban vagy!
2018. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát fontos a téma meg hogy miről van szó. Mert egy idő után alábbhagy a lelkesedés a téma után, ami nem mozgat meg, nem tudsz Sok mindent hozzafűzni
2018. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez is egy hasznos tanács még.
2018. nov. 13. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:

A személyes kontaktus is sokat segit.

Ha neten beszelgetek, ohatatlan hogy a valosag magaval ragad és csak másnap tudok válaszolni vagy később, ha már nagyon kizökkentem...

2018. nov. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!