Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez barátság?

Szerintetek ez barátság?

Figyelt kérdés

Van két lány a suliban, akik elvileg nagyon jó barátnők. Az egyik lány nagyon szép, jól néz ki, népszerű a suliban, kb mindenki ismeri. A másik lány szülei ott tanítanak a suliban.(azt a lányt is akit az előbb írtam)

A népszerű lány azért van jóban a tanárok gyerekével, hogy jó jegyeket kapjon, és a tanárai lássák ezt?

A tanárok gyereke pedig azért van jóban a népszerű lánnyal, mert így többen ismerik őt, látják, hogy ő is milyen menő?


Elvileg legjobb barátnők, mindenki így tudja, mindig ezt mutatják és mondják mindenkinek. Szerintetek ez 'igazi' barátság, vagy csak kihasználják egymást. Mert végül is mindkettőjüknek hasznos, hogy jóban vannak.



2018. nov. 8. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet a dolgok mélyére látni, majd csak évek múltával lehet megtudni bármit is.
2018. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Kívülről mindenki olyannak lát egy barátságot,mint amilyennek akarja. De a valóságban nem feltétlen tudod azt, hogy mi folyik a között a 2 ember között. Nem bántalak, elgondolkodtathat bárkit, az amit lát, de erre a kérdésre a választ csak azok a lányok tudhatják. :)
2018. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:

Ez hülyeség. :D A tanára nem fog jobb jegyet adni csak azért mert a lányuk barátnője.. XD És ő sem lesz menő csak azért mert azzal a csajjal van akit a legtöbb csaj rühell és a legtöbb srác fektetne meg.. XD [Nyilván a a csajok reakciója a pasik reakciójából ered. :P]


Magyarán nem, nem használják ki a másikat. Ha mégis akkor az egy nagyon hülye indokon alapuló igen-igen elcseszett kihasználási kísérlet. :D

2018. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj az érdekekkel.

Ha más szemszögből nézed, akkor valamilyen szinten segítik egymást.


Érdek alapon indult,

34 éve, hogy az ovis kiscsoportos barátnőm megvan a mai napig.


Nekem kojak nyalókám volt titokban a zsebemben, neki lapos, fehér alapon virágos. Egyikünk sem szerette, ezért... hát cseréltünk.


A mai napig emlékszünk rá és arra is, hogy én a gyönyörű gesztenyebarna hosszú loknis haja, ő pedig a szerinte szép szemem miatt barátkozott velem... És mi lett belőle.


Nem biztos, hogy nem szívesen teszik meg egymásnak, ha úgy van, ahogy gondolod.


Én menő voltam a suliban. De attól, hogy az ottani barátnőm nem volt jó tanuló, se túl népszerű, és pontosan tudtam miért jött oda hozzám barátkozni semennyire nem zavart.

Értettük egymás vicceit. Ő annyira az enyéim, hogy párszor beszaladt a p.s. is.

Ez mondjuk házibulin mikor a pasija simizni szerette volna "ott" még poénosabb lett. Full...sosem felejtem el. Egy órán át folyt a könnyem 🤣😂🤣😂


Ennyi nevetést kár lett volna kihagyni, mert tudtam, hogy érdekből jött oda.

2018. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!