Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon tetszik egy lány. Hogy...

Nagyon tetszik egy lány. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A lány egy évvel fiatalabb nálam és nem is járunk egy osztályba. Nem beszéltünk még, csak a nevét tudom és hogy elég szerény, visszahúzódó lány. Már szemeztünk is, de nincs bennem elég bátorság, hogy megmondjam neki.

Ti mit tanácsoltok?

/Akár lányok, nektek hogy tetszene?/



2018. nov. 14. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

"Szia, tetszel nekem. Peti vagyok, téged hogy hívnak?"


A tetszéssel nem szerelmet vallottál, csak azt, hogy jó bőrnek tartod a csajt, ebben meg nincs semmi extra.

2018. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

#Kérdező

Szerintem egyszerűen, tömören és egyenesen menj oda hozzá, mondhatod, hogy szimpatikus számodra (Ő, akit fel akarsz szedni), és szeretnéd jobban megismerni. Fejezd ki azokat az érzéseket és gondolatokat, amiket kivált belőled, beszéld meg vele, hogy már egy ideje szemezel vele, de még nem volt bátorságod beszélni vele, mert [Saját őszinte indok].


Ha kiröhög, vagy negatívan áll hozzá (értsd: sértő, agresszív, gúnyolódó, stb), akkor annyit is ér. Alapesetben jól kéne fogadnia ezt a szolid, de mégis őszinte közeledést, hiszen melyik sráccal ne fordulna elő, hogy egy lány ilyen helyzeteket teremt benne.


A lehetséges következmények:

A) Beszélgettek, barátkoztok, igencsak jóban lesztek.

B) Elmondja (szintén kulturáltan), hogy nem szeretné, ilyenkor hagynod kell és keress helyette valaki mást.

C) Kigúnyol és gyűlölni kezd, ilyenkor szintén keresni kell valaki mást, illetve valahogy bosszút kell állj a bántalmazásért, mert ha hagyod, akkor mindig meg fogják veled tenni.


#1

Nem jó, mert ha nem Petinek hívják, akkor az egy oltári nagy hazugság.

2018. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :D

/És tényleg nem vagyok Peti/

2018. nov. 15. 22:37
 4/5 A kérdező kommentje:
És szerintem nem olyan lány aki kiröhög vagy gyűlöl azért mert bejön nekem... :/
2018. nov. 15. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt ne sunnyogd el tökösen rögtön az elején megmondani, hogy tetszik neked. A csajok is nyíltabbak az olyan srácokkal, akik nem köntörfalazva közelednek.
2018. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!