Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hippi közösség, barátkozás?

Hippi közösség, barátkozás?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodom azon, hogy jó volna, ha hozzám hasonló, utazni vágyó, békeszerető, kreatív és szabad elvű társakra lelhetnék, esetleg együtt is élnék velük. )Harmoniára vágyó, művészlelkű társaim, akiket nem darált be ez a görcsös, monoton társadalom, merre vagytok? Jó volna barátkozni, ismerkedni veletek :)

2018. nov. 15. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen benne lennék a dologban, de elindulni nehéz ezen az úton. Igazából gyerekkorom óta ez a vágyam, de mivel még nem találkoztam olyannal akivel megvalósíthatnám, nem tudtam lépni. Ha gondolod írj rám, érdekelne hogy képzeled el.


19/F

2018. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Már Amerikában is ritka mint a fehér holló nem hogy otthon. Keress motorosokat vagy punkokat, ha csak az ilyen emberek a fontosak.
2018. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ittvagyunk csak elbújva :)

Nagyon jó érzés látni, hogy vannak még Hippik^^


Az utazásba meg amiket még felsoroltál jó ötletnek tartom, de mennyire is lehetne ez megvalósítani?

2018. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem árt valamennyi félretett pénz a meginduláshoz. Jelenleg is dolgozom, ezért is főképp Simán el tudnám képzelni, hogy barátokkal közösben összedobjuk, lesátrazunk valamerre a szabad ég alatt, esetleg vidéken verünk tanyát. Ott könnyebb is érvényesülni, olcsóbb is pl lakást bérelni. Nem mellesleg pedig, ott jobban harmoniába lehet lépni a természettel, mindenki közvetlen mindenkivel, és alkalmi munkalehetőség is több adódik. Lehet saját kerted, segíthetsz másoknak, akár egy farmon is pl. Ehhez természetesen előbb ( nekem legalábbis ) pestről kéne meglépnem. Félretennék egy kis pénzt az induláshoz, és vidéken ( esetleg hegyek közt ) kezdenék új életet. Csakhát azért egyes egyedül ez merész húzás ilyen fiatalon ( 19 éves vagyok ) és az itteni ismerőseim mind hülyének néztek, hogy miért akarom én magam mögött hagyni a ( nekik ) kényelmes és nagyszerű városi életet... :/
2018. nov. 15. 19:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utazást országunkon belül gondoltam. Lehetne szervezni túrákat a természetben, meglátogathatnánk minél több nevezetességet ( szobrokat, emlékműveket, stb ) és tarthatnánk kézműves workshopokat ( úgy vettem észre, vidéken is van rá igény, ott hagyományőrzőbbek is az emberek. Pesten pedig a turisták miatt éri meg. ) , ezekből pedig szintén bejön valamennyi bevétel.
2018. nov. 15. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerencsésnek mondhatom magam, hogy faluban nőttem fel és mindent elsajátítottam a földműveléssel kapcsolatban.


Hegyekben viszont nem élnék mert sok veszéllyel jár.

De vidékre is úgy lehetne menni ha van ott 100% munka.

Nem amerikába élünk, hogy összepakolunk és megyünk világgá.

Jól kikell tervezni a dolgot, mert tudom jól ha egyszer elmegyek itthonról akkor vissza nem jöhetek.

Én is 19 éves vagyok, jelenleg munkát keresek. Tervezem azt, hogy utazgatni fogok, csak ahoz olyan munkát is kell találnom amiből fizetni is birom az utat és stb.


De a vidék nagyon jó ötlet, nyugodt hely az emberek segítenek egymásnak vagy is én ezt tapasztaltam meg.


Kb 3 hónapja városi vagyok de alig birom itt idegekkel a sok autó, még a levegő is más.

2018. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátkozok szívesen, utazni viszont nem szeretnék :D
2018. dec. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!