Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg meg lehet halni a...

Tényleg meg lehet halni a csikizéstől?

Figyelt kérdés
Egy lány barátom ki akar kötözni, és másfél órán keresztül csikzni. Azt mondta, így akar megölni (persze csak poénból). Ebbe tényleg bele lehet halni? (Nem vagyok nagyon csikis)

2018. nov. 18. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Elmebeteg a csaj tuti. Persze hogy bele lehet! Mondjuk az ilyen csikifétises emberek mentálisan betegek! Sajnos :(
2018. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, de ha van valami szívproblémád, akkor elképzelhetőnek tartom.

Amúgy lehet hogy csak hülyéskedett a lány, de biztos ami biztos, mostantól kerülném.

2018. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Érdekes, de a csikizésbe/nevetésbe bele lehet halni, a sírásba nem.
2018. nov. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Igen, bele lehet. Remélem nem mész bele ebbe a marhaságba, az a lány barátod meg vagy erősen Szado-mániákus, vagy csak szimplán pszichopata.

Szerinted miközben röhögsz össze-vissza rángatózva mint egy őrült, hogy kapsz levegőt?

2018. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Igen, pontosabban a nevetésbe.
2018. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Hülyeség, hogy bele lehet halni. Maximum ha 3 napig csinálná megállás nélkül, de akkor ő is meghalna de csak mert nem iszik vizet.
2018. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
A kikötözéssel nem értek egyet. Viszont a csikizés egy normális határon belül nem ártalmas. De a másfél óra már bőven meghaladja azt a bizonyos határt... Szerintem ne engedd meg!
2018. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
hát engem már sokszor csikiztek, már fiatal tini korban is. Szerintem bele lehet hallni de biztos nem egy pár órán belül.
2018. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"A nevetést a tüdő és a szív közvetlen közelében lévő rekeszizom összehúzódása kíséri. Kacagásnál a rekeszizom fel és alá hullámzik. Egyes esetekben a nevetőgörcs a rekeszizmok oly nagymértékű munkáját idézi elő, hogy fulladásos halál következik be. Mindez persze csak nagyon ritkán fordul elő, mint ahogy maga a nevetőgörcs sem mindennapi dolog."
2018. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a néma tüsszentés miatti agyvérzés. Kb mindenki ismer valakit, akinek volt az utcájában valaki, aki ebbe halt bele. Élő műfaj az adoma most is, csak sokkal többen dőlnek be a lódítóknak, mint amikor mindennapos volt. :)
2018. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!