Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyat írtam ki facebookra,...

Olyat írtam ki facebookra, amit aztán megbántam. Valaki hasonlót csinált már?

Figyelt kérdés
Kiöntöttem facebookra a lelkemet kb egy éve és azóta nem facebookoztam, mert szégyelltem magam és mert elegem volt mindenkiből, csak azt bánom, hogy megszakadt a kapcsolatom a barátaimmal. Volt már így valaki, hogy olyat írt ki, amit később megbánt?
2018. nov. 20. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel az életbe nem írtam még ki semmit, így nem, nem volt ilyen.

Egyáltalán mit gondol az, aki egy nyilvános fórumon vagy közösségi médián a személyes dolgairól ír?

2018. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon el voltam keseredve na...
2018. nov. 20. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Csináltam, nagyon régen. Kirúgtak az iskolából miatta. Nem bántam meg! Nekem volt igazam. Mint mindig!


18/f

2018. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, ha igazad volt, akkor végülis jogos, de lehet, hogy durván fogalmaztál. Nekem is igazam volt szerintem, csak nem túl szalonképesen, de azért nem is volt olyan gáz, amiket kiirtam.
2018. nov. 20. 20:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem szidtam senkit az ismerőseim közül, csak általános dolgokról volt szó és nem is haragszok senkire. Majd fel akarom venni a kapcsolatot újra az egyik ismerősömmel.
2018. nov. 20. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Tégy, ahogy jónak látod.
2018. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kb. mindent negbántam, amit valaha kiírtam. Ilyen 12-14 éves koromban sokat facebookoztam és mindenféle f"szságot kiirosgattam, ami senkit nem érdekelt rajtam kívül, volt, hogy kiírtam mekkora szemét qrva az egyik tanár, mert igazságtalanul osztályozott (mondjuk tényleg az volt). Még szerencse, hogy senki nem mutatta meg neki az osztálytársaim közül..

Olyan is volt, hogy a szüleimmel összevesztünk és őket is elkezdtem szidni..Még oldalakat tudnék írni arról, milyen cringe voltam, de inkább hagyjuk.

Szóval igen, elég problémás gyerek voltam, ha visszamehetnék az időben, elvennék magamtól mindent, amivel facebookozni lehet. Kb. 15-16 éves korom óta semmit nem írtam ki, még felmenni is csak havonta megyek fel és akkor is csak max. videókat, bejegyzéseket osztok meg, meg képeket rakok ki a macskáinkról és úgy ennyi.

2018. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére pont “kinőttem” azt a korszakot. De ha kamaszként lett volna előttem, biztos írtam volna ki hülyeséget az elveimről, meg a magányomról, az elmebeteg módon elfajuló bulikról... hajajj. Nagy szerencsém, hogy az én serdülőkoromat nem keserítette meg ez a szar. Szüleimtől biztos nem kaptam volna útmutatást, hogy hogyan kell használni, és mire egyedül rájövök, addigra lett volna pár csúnya ballépésem.
2018. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

konkréta nem posztoltam ki ilyeneket.

De üzenetben igen. Többször is.

És nem csak barátoknak, volt az a tipikus férfi dolog nálam is, hogy hajnali 2kor részegen ráírsz az exedre csomó hülyeséget helyesírási hibákkal összefüggéstelen 2 oldalas szöveget h mennyire szereted :D

Ilyen meg hasonló mindenkivel előfordul, ha magányos....

2018. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!