Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántam hogy nem mentem el...

Megbántam hogy nem mentem el táborozni, mit csináljak, hogyan tegyem túl rajta magam? 17/f

Figyelt kérdés
Az a "problémám" hogy találtam magamnak egy diákmunkát ausztriában (itt lakunk a határ mellet)mi nagyon-nagyon jól fizet es alig kell csinálni valamit (alsó hangon 720.000 ft átszámolva, ez 2 havi fizetés) csak az a baj hogy nyáron van egy tábor ahova el szerettem volna menni. Már évek óta oda járok táborba és nagyon jól érzem ott magam. Ezen rágódom már mióta, azon gondolkoztam hogy nem mrgyek be melób. Fater azt mondta hogy a pénz nem boldogít, ézt most kezdem megérteni. És mit csinálok majd a pénzel? Dobálom a szobámba az 5ezreseket és verem a mellem hogy húú, most van pénzem?
2017. júl. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, elköltöd pl jogsira és kocsira.
2017. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmész jövőre a táborba.

A megkeresett pénzt meg nem kell elszórni. Félreteszed és majd biztosan lesz olyan, amire jól fog jönni.

Egyébként mennyi idő a tábor? Egy hét? Nem lehet, hogy dolgozol, de azon a héten nem, amikor a tábor van, és elmész a táborba is?

2017. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt nem boldogítja a pénz, akinek van! Ha ilyen jól álltok anyagilag, akkor minek mentél el dolgozni, ha meg nem, akkor meg mi a @art nyavajogsz? Haverokkal nem tudtok kirándulni a környéken, sátrazni stb? Felfedezni a környéket? Ha nincs haver én még egyedül is mennék. Milyen király hétköznap dolgozom, tök jó sikerélmény, hétvégén, meg bakancsos hátizsákos túra, sátorban alvás, szabadban főzés... Melyik részen laksz? Sopron, Kőszeg?
2017. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szervezz a barátaiddal egy szuper nyaralást!
2017. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!