Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántam a szétválást, de...

Megbántam a szétválást, de csak mert egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy jó barátom, elég régóta. Bizonyos okok miatt elváltam tőle, kb egyoldalú volt az egész és én többet tudtam róla, mint ő rólam, pluszba szemetesláda voltam. Persze vissza ez nem működött.


2 választásom volt. Vagy tovább nyelek, rosszul vagyok tőle, de nem leszek egyedül, vagy kiállok magamért és a saját boldogságom nézem, de egyedül leszek.


Sz...rul érzem magam, mert ő tökre elvan, mivel neki lettek barátai, nekem meg nem. Nem vagyok az a legyen millió kapcsolatom, mert unatkozom típus. Inkább néhány, de közeli. és őszinte barátság. Még pipa vagyok. Vagy azon, hogy elvesztegettem az időm vele vagy azon, hogy milyen jó most neki így is.


Volt már valaki így, hogyan kezelte?

(nem kérek barátkozós üzeneteket, sem "csaj vagy? randizunk? megszólalásokat mert csávó vagyok. Ez egy szimpla kérdés)


2017. szept. 15. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Akire olyanokat írsz, hogy rosszul vagy tőle, az nem jó barátod.
2017. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Még pipa vagyok."


Na emiatt nincs még új barátod. Még a múlton búsongsz, és még mindig vele foglalkozol. Szállj le róla, és magaddal foglalkozz. Jól érzed, elvesztegetett idő volt, mert ez egy féloldalas kapcsolat volt. Ő mint egy kiskutyát, hagyta hogy ott lebzselj körülötte.

Hagy a fenébe a múltat, és keress olyan kapcsolatot, barátot, akivel egyenrangú leszel. Ne féloldalazz többé.

Én is továbbléptem és sokkal jobb lett.

2017. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,volt ilyen.Én kezdtem hanyagolni,ő meg utána próbálkozott velem tartnai akapcsolataot, gondolom azért,hogy legyen kivel lelkizni,legyen valaki aki meghallgatja.Itt is pont ez volt több mindent tudtam róla mint ő rólam.Annyira elvolt magával,hogy észre se vette ha nekem gondom volt.Lenézett mikor nem volt munkám-nem lustaságból,egyszerüen nem jöttek össze dolgok az életemben,van ez igy sajnos.A születénapomat rendszeresen "elfelejtette".Általában kihagyott az összejöveteleiből.Sok cinikus célzása volt.Ugyanazt érzem amit te,hogy rosszul vagyok tőle.Akitől rosszul vagy az a lelke mélyén nem egy jó ember, valami nem klappol a kapcsolatotokban,az ilyet jobb szbadon engedni, leépiteni.Ha ideigelnesen nem is érzed jól magad,idővel ez változni fog.Amint önbecsülésre teszel szert, kialakitasz egy sajátos érdeklődési kört,hozzád hasonló emberek fognak köréd gyűlni.Ami most nincs nem jelenti azt,hogy nem is lesz.
2017. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj ez a munka dolog nekem is. Elegge gondot okoz,es soha egy erdeklodes, vagy "menni fog az, nem vagy hulye", semmi. Mondtam mit akarok, jott a lehuzas es ketelkedes.

Persze neki kemenyen alig egy honapog nem volt, es a vilag gdp je osszedolt a par het alatt....

2017. szept. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!