Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mi tevo legyek? Mi okbol...

Most mi tevo legyek? Mi okbol tehette ezt

Figyelt kérdés
Ma meg beszeltem a legjobb baratnommel okes volt minden nagyon szeretjuk egymast..szombaton meg vele voltam buliba.azt veszem eszre egyszercsak messengeren letiltott letiltotta a szamomat is instan is letiltott letiltotta a tesomat is.es en okodt nem adtam ra mindig kedves voltam vele nem bantottam meg semmivel..szerintetek miert tortent ez?
2018. nov. 21. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kedves voltál vele, semmit.
2018. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én várnék még pár napot, majd felkeresném őt fizikailag, ha nagyon fontos. Nyilván van egy indoka rá. Talán nem specifikusan téged (és a húgodat) törölte, hanem mindenkit. Talán történt valami, ami miatt besokallt az egész életre és megszakította minden emberi kapcsolatát (legalábbis a barátaival), egyedül akar lenni, láttam már ilyet.

Aztán ha valóban rád pikkel valamiért, legalább az okát megutdod, ha felkeresed. Annyiból is könnyebb és tanulságosabb lesz.

2018. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Ömm... ez lehet hülyeség,de bff emmel volt egy masik brinonk aki nagyon nyomult bffem pasijara,feltortem ot megneztem mit irogatnak lattam h nyomul es letoroltem es letiltottam messengerena bffem pasijat a masik volt brinonk profiljabol.
2018. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!