Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tevő legyek? Bővebben lent.

Pannaaa02 kérdése:

Mi tevő legyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek pasija van. Tegnap úgy gondoltam hogy jó lenne találkozni, valamit csinálni a baráti társasággal. Mindenki beleegyezett de az a barátnőm mondta, hogy ő a barátját is hozná. Én abszolút megértem hogy ő most szerelmes de én direkt nem hívtam a srácot mert azt akartam hogy ezt a pár órácskát nélküle töltsük el, baráti körben. Úgy érzem elhanyagol.

2018. okt. 22. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu.

Én egy idő után meguntam, hogy mindig a barátját is hozni akarta meg annak a haverjait. Nem lehetett az én barátnőmmel úgy összehozni egy találkozót ,hogy ketten . Mert hát jó lett volna vele személyesen női dolgokról beszélni a saját életemről amihez a barátjának és haverjainak semmi köze. Mikor próbáltam megbeszélni vele egy találkozót ,hogy csak ketten lenni nemet mondott mert a barátjával ment valahová. És folyamatosan ez ment. Neki a barátja lett a legfontosabb az életében, nem tudtam mit tenni, elfogadtam én feladtam. Azóta nem kerestem. Ő igen , persze úgy kellett volna vele találkoznom ,hogy jön a barátja és a haverjai. Nem értett meg. Már nincs vele dolgom.

Te beszéld meg vele őszintén, hogy úgy szeretnél találkozni vele , hogy ne jöjjön a barátja. Vagy megérti vagy nem.

2018. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad velem a tapasztalatodat, legalább már tudom, hogy nem csak én jártam így🙂
2018. okt. 22. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!