Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon eltávolodtam mindenkitő...

Nagyon eltávolodtam mindenkitől, és eltávolítottam emberkeet a közelemből, legfőképp a szüleimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Egy jó ideje nem tudok barátkozni mert félek odamneni a másikhoz és már senkihez nem tudok szolni. A szüleimmel szintén nem jövök ki mostanában. Folyton veszekedünk,és ez részben az én hibám is. Szóval sehol nem beszélgetek senkivel a suliban se,az osztályban se,otthon se és annyira egyedul érzem magam. Néha már olyan érzésem van hogy meg akarok halni vagy öngyilkos akarok lenni. Nektek mi lenne a tanácsotok?

2018. nov. 22. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akkor ez az a két reménysugár amibe kapaszkodnod kell :D Anyukád, és nagybátyád barátnője. Nekik el lehet mondani a dolgot, és előkészíteni a költözést, vagy bármi mást, hogy mire 18 leszel már minden csettintésre menjen.


Az interneten nem kell félned az önbizalomhiánytól :) Ez az egyik legjobb oldala :D Én sem osztogatom így az észt élőben, mint itt :D És azért is javasoltam, mert engem is ez segített át a nehezebb időszakokon.


Még egy dolog eszembe jutott. Valami otthon vagy akár egyedül csinálható hobbi, ami leköt. Nekem a magányos időszakomban a járkálás a természetben, és a rajzolás voltak ezek a dolgok. Utóbbiban a mai napig borzalmas vagyok, de akkor is jó volt ránézni, hogy igen ezt én alkottam :'D


Próbálj te is ki valami hasonlót :D

2018. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Inkább csak anya maradt, a bácsikám barátnőjével csak elbeszélgetni tudok de egyébként őt sem érdeklem. Amugy tegnap jelentkeztem táncra és jövőhéttől fogok járni. Nem tudom hogy az mennyire számít hobbinak,de inkább spoprtnak,nem?
2018. nov. 22. 18:57
 13/19 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy táncon se merek majd beszélgetni.Anyám kapcsolatba meg van h vele és bátortalanul beszélek időnként,hiába az anyukám.
2018. nov. 22. 18:57
 14/19 anonim ***** válasza:

Lehet mindkettő a tánc, hobbi és sport is :D Milyen tánc? Modern vagy társas vagy más?


Anyuddal szerintem nyugodtan beszélhetsz nyíltan is :) Legalább vele, és már azzal is előrébb vagy ^^

2018. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hip hop^^ Amugy anyával se lehet néha beszélni mert olyankor ő is vagy üvölt vagy hangosan beszél és ha valaki hangosan beszél olyankor megijedek és félek. Nem lenne tanácsod hogy az osztályban hogy nyissak a többiek felé?:)
2018. nov. 22. 19:15
 16/19 anonim ***** válasza:

A hip hop az tök király :O Régebben én is akartam csak annyira borzalmas a mozgáskoordinációm, hogy hihetetlen. :'D

Meg a doki nem is javasolta a gerincem miatt.


Hmm.. Nehéz kérdés. Általános iskolában nem sikerült, kiközösítettek. Középiskolában pedig úgy magától jött az egész. Egy tippem azért van, hátha segít valamit :D


-Keress olyanokat akik ránézésre szimpatikusak. Akikről tudod, hogy nem nagyszájúak, normálisak. Náluk kezdeményezz. Köszönj nekik ahogy szoktál reggelente, kezdheted az egészet egy "Sziasztok mi újság?"-al. Nem kell már első alkalommal olyan hű de sokat beszélni, lassan kell felépíteni :D Ha nem tudtok, csak sablon dolgokról beszélgetni, az is jó. Eleinte nagyon nehezen fog menni, hozzá kell szokni és tapasztalatot szerezni az emberekkel, de lazán menni fog :)

Ez egy személyes tipp: Keresd azokat akik visszafogottabbak, esetleg látod rajtuk, hogy nem a hétköznapi stílust képviselik. Ők általában sokkal toleránsabbak ilyen szempontból mint mások (tapasztalataim szerint).

Esetleg kérdezz meg valakit hogy mi volt a házi egyik nap, vagy kérd meg, hogy segítsen benne, és közben próbáljatok meg beszélgetni. Improvizálj :D Lehet, hogy ők is szeretnének megismerni, csak azt várják, hogy te is jelét add ennek :)

2018. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nekem se tudom h lehet-e a gerincem miatt,de azért elmegyek xdd


És köszönöm a tanácsaidat,remélem merek majd lépni így is a többiek felé😅☺

2018. nov. 22. 19:46
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen bármikor ^^

Ha kell még valamiben segítség, vagy beszélgetni szeretnél akkor sikíts itt, vagy privátban megtalálsz. :D


Menni fog az ismerkedés;) Hajrá :D

2018. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen^^ aranyos vagy:)
2018. nov. 22. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!