Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet ez az érzés? Avagy...

Mi lehet ez az érzés? Avagy fiú-lány barátság (vagy mi).

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval van egy lány, akit én nagyon jó barátomnak tartok, nyáron ismertük meg egymást. Eleinte ő keresett gyakrabban, ő érdeklődött felőlem, az utóbbi időben pedig túlnyomó többségben é ő iránta. Ez nem azt jelenti, hogy csak én írok neki ő pedig 2 szavakban válaszol, épp úgy ő is ír, mondd dolgokat, oszt meg képeket stb., csak nagy részben én keresem őt. Talán túlzásba is vittem a dolgot, ugyanis reggelente már írtam neki, megkérdeztem tőle, hogy mi újság, napközben is nagyon sokszor az eszembe jutott és este is elköszöntem tőle. Mély nyomot hagyott bennem, mert nagyon aranyos, szerethető lánynak ismertem meg, nagyon barátságos, viszont mindenkivel. Ebből adódóan sok fiú barátja, haverja van, akikkel gyakran beszélget. Én nem vonzódok hozzá egyáltalán szexuálisan, viszont mégis amikor néha megbeszélünk valamit és elfelejti, és más fiú barátaival van inkább, az rosszul esik. De nem úgy mintha egy haver felejtett volna el jönni kockulni, hanem sokkal rosszabbul, már-már egy fajta erős megalázottság érzésem van. Ez miért van??? Nem értem magam, ugyanis mint mondtam, bár nagyon kedvelem őt, de csak érzelmileg vonz. Akkor miért vagyok "féltékeny"? Vagy mi ez egyáltalán? Mit érzek iránta?


Köszönöm, ha elolvastad a soraim.



2018. nov. 25. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem barátság hanem beleestél. Naponta többször is írsz neki? Én már biztos megkértelek volna, hogy állj le, ennél kevesebb üzenetért is szóltam már rá másra, hogy elég lesz az üldözésemből. Ráakaszkodtál.
2018. nov. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy eshetnék bele olyanba, aki külsőre nem tetszik? Egyébként élőben nem találkoztunk, szóval ez biztosan nem szerelem.
2018. nov. 25. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaaa, azt nem írtad, hogy te ilyen kockagyerek vagy aki a gép mögött éli az életét. Akkor nem is ismered, de attól még rákattantál. Gőzöm sincs miért. Biztos kell, hogy csipogjon sokszor a mobilod.
2018. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként ő másokkal is sokat üzenget, tehát olyan típusú ember, mint te. Szeret beszélgetni mindenkivel mindenféléről, mint mondtam eléggé barátságos és nagyon közvetlen már első alkalommal, ezért is szerettem meg őt annyira.
2018. nov. 25. 08:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon félreértelmezed az egész kérdést, ráadásul személyeskedsz. Normális válaszokat várok. :)
2018. nov. 25. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igenis öcsi. Sok sikert, szükséged lesz rá a következő 50 évben.
2018. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretethiányos vagy, és ő volt az egyetlen, aki így szeretett.
2018. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én lány vagyok és lehet sokszor túlkomplikálom a dolgojat szóval amit írok, az csak az én meglátásom ill tapasztalatomból ered.


Nekem is relatív sok fiú haverom van és néha voltak bonyodalmak hogy rájöjjek, ugye nem akarnak többet barátságnál. Vannak akiket a legeslegjobb barátaimnak tartok, de volt akinél kiderül, hogy nem úgy érzett irántam mint én őérte. Az utóbbinál nem mondta sose a szemembe csak kezdtem érzékelni vagy hát megijedtem. Ezért kevesebbet kezdtem neki írni, sőt alig írtam. Ő is midnen nap írt nekem stb és soknak éreztem.


Szóval lehet hogy ő is úgy érzi hogy sok a dolog. Attól függetlenül hogy barátként vagy másképp tekintesz rá. Lehet ő is szeret kicsit független lenni/hagynám levegőhöz jutni picit és adnék neki időt és várnék hogy ő keressen. Ha jó barátok vagytok, akkor fel fog keresni:)


Másik opció, vagy ezzel együtt ha kicsit lelassítottál azon hogy írsz neki, rákérdezhetsz hogy mi van. Ezt kb úgy, hogy ‘nem tudod hogy tényleg így van-e, de úgy érzed kerül és hogy van-e ennek oka mert tök jó barátja vagy és nem tudod mi van és aggódsz hogy valami rosszat csináltál’. Ezzel, ha így van, tudni fogja higy barátként tekintesz rá és azt is hogy nem akarod megijeszteni.


Csak tényleg fontos hogy ne érezze úgy hogy stalkolod/ráakaszkodsz mert az ijesztő lehet. Hidd el, a legjobb barátoknak sem kell mindig beszélnie hogy azok maradjanak és a legjobb tisztázni a dolgokat:)


Én valahogy így látom vagy gondolkodom, de biztos sokan mások másképp. Remélem azért tudtam adni egy hasznos tanácsot:)

2018. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!