Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csak éjszakára megyek gáz...

Ha csak éjszakára megyek gáz ha nem füdök nálluk?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnél alszok ott. Délután 3-4 körül megyek. Azelőtt persze lefürdők, hajat mosok. Gáz nála azt mondani, hogy én már fürödtem azért náluk nem?

4 év óta most alszok ott először másnál, ezért mindenen pánikolok^^" mindketten 17 éves lányok vagyunk^^



2018. nov. 29. 16:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Az izzadásgátló semmit nem ér ha ráizzadsz.

De figyeljetek már most ezen mi olyan nagy kérdés? Odamegy valakihez aludni, fogja magát és letusol ott ahogy mindenki más, ez miért olyan lehetetlen dolog? Milyen "ki lehet bírni fürdés nélkül" meg "izzadásgátló" dolgokról zagyváltok? Tisztán fekszik bele az ember az ágyneműbe nem? Vagy ez csak nekem evidens?

2018. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Fürödj le! Gondolj bele, neked se kellemes mosdatlant nyalni!
2018. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11. Én is ezt mondom, erre lepontozgattak :D Igénytelen egy valami lehet a válaszolók nagy része :/
2018. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

Én sem értem, miért nem intézi el a kérdező azzal, hogy fürdik. Nekem már az is magas, hogy egyesek alapvető biológiai funkciókat nem végeznek idegenben, de hogy zuhanyozni se? Miért, mi van abban?


Nekem nem gáz kihagyni egy fürdést, HA nem voltam sehol, de ha elutazom valahova, az már helyből sérül, leírták, hogy simán bele is izzadhat az ember a ruhájába, meg különben is, tiszta ágy, fürdik előtte az ember, még az alvásminőséget is javítja sokaknál...


Min kell pánikolni egy egyszerű ottalvásnál, ez is misztikus számomra.

2018. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
barátnők vagytok, biztos megérti, max poénból sziovat majd, hogy büdinek vagy hasonlónak hív :D
2018. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jó kis este lesz😁😁

Engem miért nem hívsz meg?

2020. ápr. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Jó kis este lesz😁😁


Engem miért nem hívsz meg?"


Te vagy az Marty Mcfly?

2020. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!