Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon tetszik egy lány. /a...

Nagyon tetszik egy lány. /a többi lent/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 8.-os vagyok, a lány egy évvel fiatalabb. Nincs bátorságom odamenni hozzá és mindig, ha látom egy furcsa érzés fog el. Hirtelen elkezdek izgulni, elpirulok :-S. Csak a nevét tudom és hogy elég félénk, visszahúzódó lány.

Kérlek segítsetek!

Lányok, nektek hogy tetszene?



2018. dec. 1. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
13 éves? Biztos vagy benne hogy egyáltalán tudja mit is akarnál tőle? Te tudod mit akarnál? Tetszik neked, jóvan, de és? Mozi, popcorn, séta kézenfogva, 2-3 évig belefér? Akkor esetleg innen lehetne indítani. Az meg hogy izgulsz, hát még szép. Semmi értelme nem lenne az egésznek ha közömbös lennél vele. Nem baj ha látszik rajtad, legalább nem ijeszted meg nagyon. Próbálkozz azzal, hogy tényleg csak tetszik és szeretnéd jobban megismerni, az első 200 körben kizárólag az iskolában és nyílvános helyen. Abból nagy baj nem lehet...
2018. dec. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DTR42 válasza:
Beszélj vele a szünetekben néhanapján egyszer-kétszer. Nevettesd meg, mond neki hogy ma nagyon csinos stb. Aztán majd meglátod.
2018. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha visszahúzódó, félénk típus, akkor te se ronts neki úgy egyből, inkább szép lassan közelíts felé. Ha beszélgetni akarsz vele, akkor egy téma indítása képpen kérdezz tőle valamit; pl: mennyi az idő?

Vagy esetleg mosolyogj rá! :) Ha visszamosolyog, az mindenképpen pozitív. Ha meglátod köszönj neki, stb. Én is ilyen lány vagyok (viszonylag csendes, félénk, 13 éves), úgyhogy kb. értem, hogy mi van. Én a lány helyében mindenképpen rádmosolyognék.

No mindegy, szerintem a lényeg, hogy apránként köszönj, mosolyogj, beszélgess vele, majd lesz belőle valmi... (beszélgetős témát nem nagyon tudok ajánlani, mert nem tudom, hogy edzésről ismered, vagy suliból, vagy buszról, vagy csak úgy. Ó! Majd ha összehaverkodtatok, akkor kérdezd meg, hogy szeret-e Fortniteozni!! XD)


Sok sikert!

2018. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hnnan ismered? iskolabol?
2018. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

És utolsó, azt nem írtam, hogy tavaly áprilisban jöttem a suliba, a lány nem az osztálytársam és az iskola nyári táborában láttam meg először...

2018. dec. 2. 20:44
 6/6 anonim válasza:
Szerintem kapd el a tekintetét és ha megvan mosolyogj rá. Ha elkapja vagy visszmosolyog az azt jelenti hogy bejössz neki! (legalábbis nálam így van) 14/L
2018. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!