Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudhatom, hogy a fiú...

Honnan tudhatom, hogy a fiú haverom többet érez irántam, mint barátság?

Figyelt kérdés

Ha veletek volt már ilyen, milyen jelek utaltak rá és mi lett a vége?


18/L


2018. dec. 2. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, hogy barátkozik veled. Az összes fiú-lány vegyespáros közül többet akar az egyik, általában a fiú.
2018. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Onnan hogy van-e barátnője (igazi)?

Ha nincs, akkor biztos hogy többet érez, ha meg van, akkor is lehet, de nem biztos.

2018. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: nem értem mi volt ebben a logika. Nekem nincs párom, mégis vannak lány barátaim. Akkor a logika alapján én is többet érzek irántuk mint barátság?
2018. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha vannak rajtad kívül még barátNŐi , akkor mondjuk össze hasonlithatod hogy hogy viselkedik velük és hogy veled. Tehát ha a többivel természetesen viselkedik veled meg bensőségesen, lovagiasan, közvetlenül, figyelmesebben akkor egyértelmű. Én így jöttem rá hogy be jövök a kollégámnak. Amikor velem volt zavarba jött a többi lánnyal meg teljesen természetesen viselkedett.
2018. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Habitustól és helyzettől is függ.

Peldaul sokat bókol. Vagy féltékeny a pároda, ha van, esetleg a barátaidra is az.

Nekem volt ilyen "barátom", onnan tűnt fel igazán, hogy mást akar, amikor folyton fogást keresett a párkapcsolatomon, minden apróságra kitalálta, hogy miért szar. Például hogy közösségi oldalon a profilképemen csak egyedül vagyok, a páromén ketten, biztos nem kötődök hozzá annyira, stb.

2018. dec. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 October15 ***** válasza:

Mi ez a baromság, hogy tuti többet érez? :D Yep nyilván nem ignorálja, hogy nő vagy. Gondolom nem sírná magát álomba attól ha a kelleténél közelebb kerülnél hozzá.. de a vonzalom és az érzés két külön dolog. :D Yep a barátNŐim túlnyomó része eddig nekem bejött mint csaj + kedveltem is ha nem kedveltem volna nem lettünk volna barátok ez értelemszerű. Érdekes módon olyan össze-vissza 1x volt, hogy barátként indult és más lett belőle. [Btw mint kiderült kölcsönös volt csak időben eltolva. :D]

Tekintettel arra, hogy haverkodni ugyan fiúkkal szoktam de a legit barátaim általában lányok/nők ez nem olyan rossz arány.


26F

2018. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!