Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet kezelni ilyen...

Hogyan lehet kezelni ilyen visongatós embert?

Figyelt kérdés

Akinek ha nem tetszik valami, akkor felemeli a hangját és ordítozik férfi létére meg visongat akár az utca közepén mindenki szeme láttára. Párszor már megnézték az utcán, amikor jelenetet rendezett és elég csúnyán néztek rá,de nem szólt neki senki. Én hiába szólok rá, nem fejezi be, sőt még jobban felemeli a hangját.


Legszívesebben már szájba vertem volna párszor a viselkedése miatt, csak maradandó sérüléseket okozva a rendőrséghez fordulhatna és feljelentene engem.

Egy ideig még kénytelen vagyok vele beszélni, de ez a viselkedés az, amitől viszketni kezd a tenyerem.


2018. dec. 9. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ad hominem.

Mondd meg neki, hogy úgy hangzik, mint egy disznóvágás és ha nem hagyja azonnal abba ezt a magatartást, fogod magad és otthagyod.

2018. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmi van én ha ismerném is az illetőt, először döbbenten néznék rá, hogy lássa ez nekem baromira FURCSA, továbbá megmondanám neki, ne az utcán rendezzen jelenetet mert az a legtrébb az egész világon (putri cigányos kategória...) illetve megkérdezném miért emeli fel a hangját, vagy mondanám neki ne heveskedjen mert a hangja nagyon eltorzul, és egyébként is tudjon uralkodni magán!


Nálam ez alap elvárás, felém is az a társaságomban, így aki nem tud viselkedni, vagy baromi hamar kénytelen, vagy kilökődik a körünkből...

2018. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!